dr Krystyna Krakowiak-Wziątek

Chirurg stomatolog

Jestem po ekstrakcji trzech zębów, zabieg nie należał do łatwych ale jestem zadowolony, na straszono mnie że spuchnę i będzie bolało ale o dziwo nic takiego nie było. Mam porównanie do zabiegu w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu to była jakaś porażka i miałem usuwaną tylko 8. Pani dr Krakowiak Wziątek przepisała antybiotyk i płyn do płukania. Jedyny minus,usługi Pani doktor nie należą do tanich

Chamski, arogancki doktor. Bardzo brutalny widać zalezy mu tylko na pieniadzach

Chamski, arogancki doktor. Bardzo brutalny widać zalezy mu tylko na pieniadzach

Gabinet godny polecenia miły i fachowy personel,mają tam super podejście do pacjenta.byłem tam na zabiegu ,usuwałem ząb ósemkę rewelacja,mocne znieczulenia-polecam nic nie bolało.Cudowna Pani asystentka pomogła mi pozbyć się strachu.Gabinet może nie należy do tanich ale WARTO !!! POLECAM !!!

Byłam u Pani doktor na kasę chorych oraz prywatnie, w obu przypadkach bardzo miła i uprzejma, podcinała węzidełko zrobiła to sprawnie i bez bólu oraz wyrwała 2 zęby za każdym razem byłam bardzo zadowolona choć do najtańszych nie należy

Radze nie korzystać z usług tej pani - chyba że lubicie cierpieć, po jej zabiegu wylądowałem w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu. Jak chirurg zobaczył to od razu zapytał gdzie był robiony zabieg? Rana nie goiła się bo popękały szwy a dlaczego, bo było ich za mało założonych (pani przy zabiegach w ramach NFZ oszczędza na materiale) a jak opisałam ból przy zabiegu, który po znieczuleniu nie powinien boleć to pan chirurg się zdziwił.....resztę sobie dopowiedzcie sami...acha i nie ważcie się prosić o rachunek bo zostaniecie potraktowani jak śmieci.....