lekarz Krystyna Król-Berdzik

Psychiatra

Wspaniała lekarka uważnie słuchająca tego, co pacjent do niej mówi. Indywidualne podejście do każdego. Traktuje pacjentów poważnie,a nie na zasadzie "następny proszę" Nigdy nie trzyma się sztywno godz. urzędowania. Nie wyjdzie z poradni dopóki nie przyjmie ostatniego pacjenta. Cudowny,ciepły człowiek. Szkoda,że takich lekarzy mamy jak na lekarstwo. Jestem szczęśliwa,że właśnie to Pani dr. Król jest moim lekarzem.

Pani dr.Król to wspaniały lekarz i człowiek. Nie pozostawi bez pomocy człowieka,który nawet nie jest pacjentem. Indywidualne,ciepłe i perfekcyjne podejście do chorego powoduje,że człowiek czuje się bezpieczny.Cierpliwa i ciepła.Miałam do czynienia z kilkoma innymi lekarzami,ale oni traktowali człowieka rzutem na taśmę(następny proszę). Mam wielkie szczeście,że jestem pacjentką właśnie Pani dr. Król.

wspaniały lekarz i człowiek .Nie czuje się dystansu.Miła atmosfera,a o taką głównie chodzi ,szczególnie u tego rodzaju specjalisty.Bardzo gorąco polecam .

Chcę podzielić się moją opinią na temat Pani Doktor.Przyjęła mnie bez kolejki kiedy byłam w nieciekawym stanie psychicznym( przy czym nie byłam dotychczas Jej pacjentką).Jest niezwykle ciepłą, sympatyczną i do tego bardzo kompetentna osobą ,która zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile akurat wymaga. Wyciągnęła mnie z poważnego doła , zapisała właściwe leki dzięki czemu mogłam bardzo szybko wrócić do funkcjonowania w społeczeństwie. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Dr Król , jako że jest prawdziwym lekarzem z powołania .

Szacunek dla Pani Doktor. bardzo sympatyczna, może nie może dużo czasu poświęcić pacjentowi, bo są do Niej kolejki dłłłłuuuuuuuuuuuuuuuugiiiiiiiiiiiiiie!!!!!!!!!!!!!!!! PANI DOKTOR JEST JAK PRZYŁÓŻ DO RANY. PRZYJEMNA, PRZYJEMNY GABINET. JEDEN MINUS- ZLIKWIDOWAŁA PUSZOWEGO MISIA I I WIKLINOWY WÓZECZEK Z BUKIETEM KWIATÓW. NIE LUBI SIADAĆ NA KANAPIE. MÓWI BARDZO CICHO- MAM NIEDOSŁUCH- MOŻE DLATEGO JĄ LEDWO SŁYSZE.

PANI DOKTOR JEST JAK PRZYŁÓŻ DO RANY. PRZYJEMNA, PRZYJEMNY GABINET.

MÓWI BARDZO CICHO- MAM NIEDOSŁUCH- MOŻE DLATEGO JĄ LEDWO SŁYSZE.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Poznań"?

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Oddział leczenia uzależnień
Podolańska 46
60-626 Poznań
oddział neurologi i chorób zakaźnych
ul. Szpitalna
Os. Pod Lipami 15/126