dr n. med. Krystyna Krukar-Baster

2,4
2,4

Miemiła, oschła, nawet nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry a tym bardziej dowidzenia.

Przyszłam po recepte na okulary, której nie dostalam. Tylko mialam zakrapiane oczy i czytalam literki plus długie badanie dna oka nie wiem po co. Pani niemiła, na chama mi zakraplala oczy, bo chciala badac akomodacje, niepotrzebnie, bo jestem młoda i mam ja dobra. Nie polecam szkoda czasu!

Mnie i mojemu synowi fatalnie dobrala szkła, musialam iśc do innego okulisty po nową receptę. Natomiast pani doktor uratowała oko mojego męża,(było tak źle , ze praktycznie nie widział), zaznaczam leczenie szpitalne.

Ja i moi znajomi leczymy się u p. dr Krystyny Baster od lat. jesteśmy zachwyceni wiedzą i podejsciem do pacjenta. Polecam wszystkim.

Znajomy 3 lata temu polecił mi Panią doktor Krystynę Krukar-Baster jako b.dobrego lekarza okulistę. Nie żałuję tego wyboru.Okazało się Pani doktor to lekarz o wysokich kwalifikacjach, choroba moja została opanowana co potwierdzają okresowe kontrole. Wizyty te potwierdzają również wzorowy, pełen życzliwości i ciepła stosunek do pacjenta . Stan Krot

Pani Doktor wyleczyła mnie i kilkakrotnie moich najbliższych. Miła i kompetentna. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie polecam wszystkim ,którzy mają problemy ze wzrokiem. SC

Już na etapie wstępnej rozmowy odczułam, że mam do czynienia z lekarzem dysponującym ogromną wiedzą i doświadczeniem. Otrzymałam klarowne wyjasnienia, łagodzące w znacznym stopniu mój niepokój po diagnozie: nowotwór. Pani doktor w sposób taktowny, chociaż bardzo zdecydowany, rekomendowała mi zabieg operacyjny. Obecnie, już po zabiegu, spotykam się w czasie kontroli z autentycznym i niezmiennie życzliwym zainteresowaniem moim problemem. A.G-G

mimo ze sama jestem lekarzem i jak sie okazalo choroba jest powazna-sm pani doktor potraktowala mnie ponizej wszystkich norm zarowno etycznych jak i ludzkich

Ta Pani powinna pracowac przy wyrębie lasu a nie z ludźmi - nie potrafie ocenić kompetencji, bo się na tym nie znam, poza tym jakbym nie wywalczył wyniku badania na pismie to nic bym się nie dowiedział. Złośliwa, opryskliwa, gburowata, bardzo odradzam.

Tragedia i jeszcze raz tragedia. Lekarka nie miła, opryskliwa, rzuca terminami lekarskimi bez tłumaczeń. Przyszłam z konkretnym problemem, miałam zaczerwienione oko i chciałam sprawdzić czy nie jest uszkodzone, a ona kazała mi czytać literki i chciała mi szkła dobierać. Wizyta długo trwała z uwagi na to że nie potrafi pisać na komputerze, a na mnie się złościła że wyjmowałam okulary z torebki niby długo a ma kolejnych pacjentów. Dodam że za wizytę płaciłam i nie mało - Luxmed Kraków - szczerze odradzam. Na końcu nadmienię że bardzo dbam o oczy i regularnie staram się badać, więc na tle innych lekarzy Pani doktor wypada mizernie. Jeżeli Pani doktor czyta mój komentaż - to radzę zastanowić się nad emeryturą.