lekarz Krystyna Kula-Perek

Laryngolog

Dzwoniąc tydzień temu dowiedziałem się, że rejestracja odbywa się każdego pierwszego dnia roboczego miesiąca o godzinie 8:00. Wziąłem dzień wolny i udałem się w celu rejestracji. Rejestracja osób, które już były choć raz zarejestrowane odbywa się przez domofon na środku ulicy reszta przez telefon. Próbując się dodzwonić przez 2 godziny usłyszałem, że rejestracja na nfz została zakończona 2 minuty temu. Kpina....

lecze sie u niej na przewlekle zapalenie zatok jest mila lecz mialam robione u niej dwie punkcje zatok i to byl koszmar. zabieg odbyl sie na zywca bez znieczulenia okropnie mnie to bolalo fakt ulzylo po zabiegu lecz sadzilam ze da sie to wyleczyc innymi sposobami np wczesniejsza antybiotykoterapia czy inne leki a nie od razu po pierwszej wizycie punkcja i to tak bolesna.

Pani Doktor kompetentna aż za bardzo, nie słucha, nie stara się rozwiązać problemu tylko autorytarnie stawia swoje diagnozy przepisując 3 antybiotyk w ciągu miesiąca. Nie idźcie tą drogą...

Lekarz którego polecam bez wachania,bardzo mily kontakt z pacjentem,profesjonalne podejście,budzące zaufanie.Odpowiednie,zrozumiałe dla pacjenta podejście do choroby oraz metody leczenia.

Spośród wielu zapytanych laryngologów, jedynie pani dr Kula-Perek bez wahania wyraziła zgodę na przyjście oraz przebadanie mojej dorosłej, wielorako niepełnosprawnej córki w domu. Podczas wizyty otrzymałyśmy wszystko co należy: dokładne badanie, rzeczowe objaśnienia, delikatny i pełen życzliwości stosunek do mojej córki i do mnie.Bardzo dziękuję.

trudno się dostać w nagłym przypadku ma zajęte terminy i niestety trzeba trochę poczekać a nie zawsze można

Świetny lekarz w dzieciństwie nadcinała mi migdały od tego czasu praktycznie nie choruję.Polecam

Jestem cudzoziemką uszy miałam operowane za granicą.Obecnie mieszkam w Polsce.Ponieważ muszę korzystać ze specjalnego sprzetu do uszu /Pani dr.Kula-Perek posiada taki sprzet/ jestem jej b.wdzięczna za udzielanie mi pomocy w każdej chwili.To jest lekarka naprawdę z ogromnym sercem,wrazliwa na choroby pacjentów.Jest gotowa przyjąć pacjenta zawsze kiedy to możliwe.Poleciłam dr.Kula-Perek moim znajomym.

Wspaniała lekarka, uprzejma, przeprowadza szczegółowy wywiad, wszystko dokładnie tłumaczy. Odpowiada uprzejmie na każde pytanie, zdecydowanie polecam!

Zanim trafiłam do dr Perek, miałam ostre zapalenie i powiększenie migdałków. Lekarze z przychodni bez dwóch zdań chcieli je wycinać zamiast leczyć. Przepisywano mi mnóstwo bezsensownych leków, które nie pomagały. Wybrałam dr.Perek przypadkowo,mimo braku miejsc, zgodziła się przyjąc mnie od razu. Postawiła trafna diagnoze,a leki kazała zupełnie odstawić. Udało się, minęło sporo czasu i nie mam nawrotów. Polecam:)