Wie co, kiedy i jak doradzić. Bardzo umiejętnie naprowadza na właściwy tok myślenia. Potrafi rozładować napięcie, szczególnie to towarzyszące pierwszej wizycie. Bardzo miła i uprzejma osoba.

Korzystałam z wizyt u niej przez przeszło rok w prywatnym gabinecie. Bardzo mądra, a przy tym miła i taktowna osoba. Być może nie jest jakąś bardzow nikliwą psychoterapeutka a to co robi raczej trudno nazwac psychoterapią (i sama tego tak nie nazywa), ale wizyty u nij chociaz nie "wywracają zycia i przekonań do góry nogami" jak to sie dzieje w typowej psychoterapii ale pozwalają powoli poskładać wiele sobie spraw Najpierw w głowie a potem w zyciu). Moge polecic, ale wyłącznie osobie, która potrzebuje psychicznego wsparcia i zyczliwej porady a nie ...

Korzystałam z wizyt u niej przez przeszło rok w prywatnym gabinecie.

Moge polecic, ale wyłącznie osobie, która potrzebuje psychicznego wsparcia i zyczliwej porady a nie osobie wymagającej głębokiej psychoterapii.

Pani Krystyna Labus poświęciła mi wiele czasu nawet po wyjściu ze szpitala mam do tej pory z nią kontakt. Jest świetnym fachowcem polecam!