mgr Krystyna Langa

Psycholog

Krystyna Langa - psycholog/ terapeuta II st. Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Aktualnie pracuję z osobami borykającymi się z problemami ...

Aktualnie pracuję z osobami borykającymi się z problemami psychicznymi, uzależnieniami. Posiadam również doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi w placówce interwencji kryzysowej. Jako terapeuta pomagam również tym, którzy nie wiedzą jak pomoc innym.

W Centrum Terapii Krótkoterminowej termin oczekiwania na spotkanie nie jest odległy, z uwagi na specyfikę terap...

Od lat leczyłem się z powodu nerwicy lekowej. Po terapii nie biorę już leków i mam święty spokój. Myślałem, że będę się z nią męczył całe życie. Cały czas oswajam się z nową sytuacją. Dlaczego lekarze nie mówią, że można się wyzbyć nerwicy lękowej dzięki terapii psychologicznej.

Miałem problem , który dotyczył żony. Bez jej obecności zdołałem również zmienić żonę. Niesamowite, a myślałem, że jej obecność jest konieczna. Teraz jest tak, jak powinno być. Załatwiłem to w ciągu kilku spotkań. Można? Można! Pozdrawiam moją terapeutkę.

Pozdrawiam moją terapeutkę.

Chciałam jedynie bardzo podziękować za ogromną pomoc. Przez kilka lat żyłam w przekonaniu, że nie można mi pomóc. Stał się cud Dziękuję Pani raz jeszcze. PK

Dziękuję Pani raz jeszcze.
PK

Bardzo dobrze, że jest psycholog o tak wrażliwym sercu i oddany swej pracy. Pozdrawiam Panią i dziękuje za wszystko raz jeszcze. Ewa

Ewa

Profesjonalistka z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, ponadto jest osobą bardzo ludzką i pełną empatii.

W skrócie powiem, że gdyby "coś" zwróciłbym się ( bez chwili zastanowienia) do tej pani ponownie.