dr Krystyna Lange-Konior

Ginekolog

Przemiła, dokładna,zawsze dokładnie bada i zwraca uwagę na kazdy szczegół . Poświęca duzo czasu dla pacjentki i sprawia ze czuje sie ona wyjątkowa. Ciesze sie, ze trafiłam wreszcie do dobrego lekarza :)

Korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani doktor już wiele lat. Prowadziła moją ostatnią - trzecią ciążę, która z racji mojego wieku (39) sprawiała trochę problemów. Pani doktor z pełnym zaangażowaniem podchodziła do sprawy, mówiła o prawidłowościach tak późnej ciąży i ewentualnych zagrożeniach. Czuwała nad zdrowiem moim i dziecka - w sposób wykazujący ogromną troskę. Dzięki Niej wszystko potoczyło się pomyślnie. To bardzo dobry, kompetentny i oddany lekarz. Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie i rzetelnie podchodzi do jej problemów. Lekarz godny polecenia.

Chodziłam do Pani Lange-Konior przez ciążę i mogę ją w 100% polecić każdej ciężarnej. Miła, sympatyczna, nie bałam się powiedzieć jej o swoich wątpliwościach czy strachu.POLECAM GORĄCO!!!!!WSPANIAŁY LEKARZ

Bardzo kompetentna pani doktor. Do każdego podchodzi indywidualnie, leczy kompleksowo zdaje sobie sprawę z tego, że każda dolegliwość jest ważna i bierze ją pod uwagę. Prowadziła dwie i moje ciąże i była przy obydwu porodach. Zawdzięczam jej, że moje drugie dziecko przyszło na świat całe, zdrowe i o czasie. Polecam z pełną świadomością.

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie - wspaniały lekarz

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin