dr n. med. Krystyna Latoszkiewicz

3,5
3,5

Najgorszy lekarz ginekolog jakiego w życiu spotkalam. Gdyby nie fakt ze chce urodzić w szpitalu gdzie pracuje nie zdecydowalabym się na nią. Zero uprzejmości i kultury. Nie wykonuje USG nie zleca badan w ciąży. Gbur niesamowity. Nie polecam tej Pani.

super lekarz,mila uprzejma no i bardzo dobra specjalistka,zawsze ma czas dla pacjentki ,nigdy nie odmawia pomocy

Średnio miła Pani doktor i nie rozumiem tego zachwytu innych osób. Oschła i bardzo niedelikatna, badanie wręcz bolało. W dodatku stwierdziła, że skoro jetem dziewicą, to nie może przeprowadzić pełnego badania i zapisała jedynie maść. Okropne przeżycia, zwłaszcza że byłam u ginekologa po raz pierwszy. Nie polecam.

Jak dla mnie to jedna z najgorszych lekarek na jaką trafiłam. Za swoje błędy, niedopatrzenie i nieznajomość przepisów obarcza pacjentki. Szczerze - nie polecam!

W życiu nie spotkałam się z podobną lekarką. Nieuprzejma, oschła, jakby siedziała w gabinecie za karę. Zadawała bezczelne pytania, z łaską wypisała receptę. Szczerze nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy