lekarz Krystyna Lipkowska

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Szczerze polecam, Pani doktor jest konkretna, nie owija w bawełnę, odpowie na każde pytanie i tłumaczy chorobę. Wykonywała zabieg sondowania kanalików łzowych u mojego 10- cio miesięcznego synka. Wszystko skończyło się dobrze, żałuję tylko że tak późno wybrałam się do Pani Lipkowskiej.Polecam !!!

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor, z niezwykłym podejściem do małego pacjenta. Wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Pomimo wizyty prywatnej badanie wzroku synka wykonała na oddziale za darmo. Koszt wizyty, jak na gabinet prywatny nieduży 50 zł. Szczerze polecam!!!

anioł nie lekarz wszyscy odmówili a p.doktor uratowała mojego synka od ślepoty .Próbowałam w całej Polsce niewiedząc że taki specjalista jest w Bydgoszczy. Kochamy Panią Pani Doktor.

U Pani doktor leczę sie od lat, miałam robioną koretkę zeza dwukrotnie, jestem zadowolona z wizyt prywatnych jak i tych w szpitalu.

Pani doktor to świetny specjalista oraz wspaniały człowiek. Bardzo życzliwa w podejściu do pacjenta. Bardzo dobrze wykonała zabieg korekcji zeza. Kiedy inni lekarze dawali nikłe szanse na poprawę ona powiedziała tylko ,,Gorzej nie będzie, warto spróbowac". I rzeczywiście jest lepiej, dużo lepiej, prawie idealnie. Dziękuję pani doktor. Pani odmieniła moje życie, odmieniła na lepsze.

Pani Krystyna to Wysokiej Jakości Okulista wiele lat leczymy się i tylko same dobre aspekty

Pani Krystyna to Wysokiej Jakości Okulista wiele lat leczymy
się i tylko same dobre aspekty

Bardzo dobry lekarz. Miła, rzeczowa i fachowa. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam zwłaszcza dla małych dzieci.