lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Życzliwa atmosfera, tłumaczenie na bieżąco wszystkich czynności . Lekarz sie nigdzie nie śpieszył, odpowiedzi na moje pytania udzielane na bieżaco.

Pani doktor dość wnikliwie przejżała historię choroby córki. Zrobiła wywiad i dała skierowanie na bardziej szczegółowe badania aby lepiej zdiagnozowac problem. Bardzo pozytywny człowiek. Polecam

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zaangażowanie w leczenie na 100 %. Dba o pacjenta najlepiej jak potrafi. Bardzo dobry kontakt z Panią doktor-zawsze odpowie na wszystkie pytania i zawsze służy radą. Gorąco polecam...!!!

Mam ogromny szacunek do tej Pani . Jako pediatra i alergolog - jest profesjonalistką. Zawsze znajduje rozwiązanie naszych problemów. Polecamy !!!

ja byłam z synem u dr Lipowskiej i wizytę wspominam normalnie - czyli że dobrze wyleczyła moje dziecko. Myślę ze w razie potrzeby wrócę do niej.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Wrocław"?

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
ulica Wandy Rutkiewicz 25 a