dr n. med. Krystyna Lis-Kos

Neurolog

Najlepszy neurolog jakiego spotkałam. Pani doktór pomogła m i w bardzo trudnej chorobie, gdzie kilku innych lekarzy nie potrafiło postawić diagnozy

Najlepszy neurolog jakiego spotkałam.

lekarz bardzo dobry godny zaufania . Kiedy nie wiesz czy co zrobic gdy dziecko ma padeczke lub garaczke i gdy zadzwinisz a nie przejmuj sie po chwili sama odzwoni by pomoc bo sam mialem taka sytuacje.

Panią Doktor poleciła mi zadowolona koleżanka - jej pacjentka. Wizyta trwała długo, na miejscu zrobiono mi EEG. Pani doktor przepisała mi sporo leków. Okazało się, że dostałam taki sam zestaw leków, w identycznych dawkach, jak polecająca koleżanka i syn następnej, mimo kompletnie różnych problemów, diagnoz, wieku i wagi pacjentów.

byłam z dzieckiem z depresją, którą nie rozpoznała przez co problemy dziecka nasiliły się i w rezultacie leczenie było długie i cięzkie. Na szczęście trafiłam do innego lekarz, który rozpoznał chorobę szybko i wszystko dobrze się skonczyło, niepolecam

Leczę syna u Pani Doktor od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów leczenia, poza tym Pani Doktor zna wielu bardzo dobrych specjalistów z innych dziedzin medycyny do których syn był kierowany co znacznie ułatwiło nam wybór i skróciło czas oczekiwania na wizytę. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza jako najlepszego specjalistę w dziedzinie neurologii dziecięcej.

nie wazne pieniadze wazne zadowoleni i trafienie w sedno do serca

nie wazne pieniadze wazne zadowoleni i trafienie w sedno do serca

Kompetentny lekarz. Jestem pacjętka Pani doktor od 10 lat. Dzięki Pani doktor mogę normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Bardzo dobry specjalista z dokonałym podejściem do pacjęta, poczuciem humoru i najważniejsze doświadczeniem. Wiedza Pani doktor jest ogromna, a umiejętność przekazywania wiadomości sprawia, że zasługuje na określenie -NAJLEPSZA!!! Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Jest super, jeździmy do Pani doktor z okolic Sieradza. Trafiliśmy do niej przez znajomych i gorąco polecamy innym. Rodzice dziecka z głębokim porażeniem mózgowym i epilepsją.