lekarz Krystyna Łukasik

Laryngolog

Byłem u Pani doktor ze swoim dzieckiem, zniechęcony po wcześniejszych wizytach u wielu lekarzy. Pani doktor jako jedyna postawiła prawidłowe rozpoznanie i zastosowała skuteczne leczenie. Profesjonalizm a przy tym wysoka kultura osobista. Jest to lekarz wzbudzajacy zaufanie.

Moja mama od dłuższego czasu ma zawroty głowy. Lekarz rodzinny skierował ją do laryngologa, żeby zbadać błędnik. Niestety mama trafiła do tej pani "doktor". Ta, po zaglądnięciu do ucha stwierdziła, że błędnik jest w porządku. Koniec wizyty. A gdzie podstawowe badania? Ręce opadają!! Zdecydowanie nie polecam!!!

lekarz podchodzący do problemu bardzo poważnie, gotowy pomóc.

lekarz podchodzący do problemu bardzo poważnie, gotowy pomóc.

Dobry lekarz i wspaniały człowiek.Leczę sie u niej od lat. Zawsze da odpowiednie skierowanie i dba o pacjenta.

złoty człowiek super lekarz, trafne diagnozy i to podejście do pacjenta!

złoty człowiek super lekarz, trafne diagnozy i to podejście do pacjenta!

Pełen profesjonalizm i rzadko spotykane podejście do pacjenta

Pełen profesjonalizm i rzadko spotykane podejście do pacjenta

jest to lekarz którego polecam z całą stanowczością. mało spotyka się lekarzy którzy z takim poświęceniem wykonują swój zawód.Oprócz tego ,że jest to super lekarz to jeszcze super człowiek.... oby takich więcej:)Moja córka zachorowała w wieku 6 lat i nikt nie wiedział co jej dolega, pani doktor jako jedyna postawiła trafną diagnozę i poprowadziła skuteczne leczenie czegóż można chcieć więcej? lekarz goodny polecenia