dr Krystyna Łuksza-Janik

Pediatra

Miły cudowny lekarz z podejściem do dzieci

Miły cudowny lekarz z podejściem do dzieci

U pani doktor leczył się mój tata,ja,a teraz mój maluszek.Jest prze sympatyczną osobą,zawsze wszystko wytłumaczy na tyle,że tak naprawdę nie ma potrzeby zadawania dodatkowych pytań.W 100%polecam.!

Korzystam z porad Pani Doktor od 8 lat od narodzin pierwszego dziecka,diagnoza postawiona przez Panią Dr zawsze była niezwykle trafna,a zalecone matody leczenia bardzo skuteczne.

Wspaniały lekarz!!Leczę dzieci u dr.Janik od 8 lat i nigdy się nie zawiodłam.Poświęca dużo czasu,zawsze dokładnie tłumaczy na czym polega choroba,jest bardzo dokładna i ma cudowne podejście do dzieci.Ufam tylko dr.Janik gdyż jako jedyny lekarz wysłuchała zapalenie płuc u młodszej córeczki i obyło się bez szpitala.Zdecydowanie polecam !!

bedac u pani doktor wiem ;ze moge jej zaufac bezgranicznie.jest bardzo odpowiedzialnym i dobrym lekarzem; lecze u niej dzieci juz od wielu lat,zawsze dokladnie tlumaczy zalecenia.dzieci ja uwielbiaja.przychodzi punktualnie do pracy i zawsze ma bardzo duzo pacjentow

Wciąż poszukujesz "Pediatra Nowy Dwór Mazowiecki"?

Centrummed
Nowy Dwór Mazowiecki

Zakład Usług Medycznych Przychodnia "CENTRUMMED"
Bohaterów Modlina 28
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki

Ledóchowskiego 389/34
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ŁOMIANKI
Warszawska 31
05-092 Łomianki
Garnizonowa Przychodnia Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Modlinie
29 Listopada 105
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki