dr n. med. Krystyna Majzel

Otolaryngolog

Pani doktor robi dobre na mnie wrazenie. Dokladna i rzeczowa. Zwraca uwage na calego czlowieka a nie tylko jedna dolegliwosc.

lekarka która chce pomóc i która pomaga choremu. bardzo cierpliwa, pacjent czuje,że jest otoczony fachową opieką. polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego specjalisty -laryngologa. Pani Doktor przyjmuje w katowicach na ul.Francuskiej.

lekarka która chce pomóc i która pomaga choremu.
bardzo cierpliwa, pacjent czuje,że jest otoczony fachową opieką.
polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego specjalisty -laryngologa.
Pani Doktor przyjmuje w katowicach na ul.Francuskiej.

w pełni zgadzam sie z wcześniejszymi opiniami. Pani doktor jest niezwykle cierpliwa i wyczerpujaco odpowiada na zadawane pytania.pacjent naprawde czuje, że Pani Doktor chce pomóc.wiedza,doswiadczenie,troska i oddanie pacjentowi to atuty Pani Doktor, które nie zawsze cechują innych lekarzy. jest to osoba godna polecenia,bardzo dobra lekarka.

w pełni zgadzam sie z wcześniejszymi opiniami.
jest to osoba godna polecenia,bardzo dobra lekarka.

wspaniała lekarka!!!!!! wspaniałe podejście do pacjenta i jego prowadzenie na każdym etapie leczenia. zaangażowana, cierpliwa,empatyczna. trafna diagnoza od samego początku, skuteczne leczenie. jest godna polecenia,godna poznania. jeśli ktoś chce być dobrze leczony,a rozpaczliwie poszukuje dobrego laryngologa - polecam Panią Doktor bardzo.

trafna diagnoza od samego początku, skuteczne leczenie.
jest godna polecenia,godna poznania.

Pani adiunkt jest doświadczonym specjalistą. Świetny diagnosta. Doskonale wie jakie zastosować leczenie. Oprócz dużej wiedzy i kompetencji jest całkiem sympatyczna i przystępna co rzadkie u specjalistów tej klasy. Polecam.