lekarz Krystyna Malinowska

Neurolog

Pani doktor kompetenta. Wysłucha rodzica a także uspokoi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci jak i rodzica. Wszystko wytłumaczy i co najważniejsze badanie przeprowadzi bardzo szczegółowo. Najlepsza pani doktor

Świetny lekarz!!!! W dzisiejszych czasach brakuje takich ludzi! Rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam!

Świetny lekarz!!!! W dzisiejszych czasach brakuje takich ludzi!
Rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam!

Dr Malinowska prowadzi mojego synka od poczatku, mały urodził sie w 32 tc z wylewami 3/4 stopnia(mysle, ze rodzice wczesniaków wiedzą o czym pisze), obecnie syn ma 3,5 roczku, rozwija sie prawidlowo i zaskakujaco zdrowo, robi przyprost prawej nozki-to jego jedyne powiklania wylewowe, odpowiednia opieka lekarza, wczesna rehabilitacja i wlasciwe podejscie rodzicow -sukces gwarantowany. obecnie chodzimy na konsultacje do dr Malinowskiej co 6 miesiecy z synkiem i co miesiac z malutka 3-miesieczna coreczka, ktora tez jest wczesniakiem z 35tc. Polecam dr Malinowska wszystkim zatroskanym rodzicom i do zobaczenia na kolejnych wizytach(jutro z Gabi)!!! Dziekujemy z całego serca za dotychczasowa opieke nad Stasiem i Gabrysią :-)

rewelacyjna,podeszla do synka z wielka cierpliwoscia i czulosc.wspominam wizyte bardzo dobrze,przy tym prawdziwy fachowiec.polecam goraco

BARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR MALINOWSKĄ WSZYSTKIM SZUKAJĄCYM DOBREGO NEUROLOGA DLA DZIECKA.SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA,BARDZO MIŁA I W 100% KOMPETENTNA.

Bardzo miła Pani Doktor. Wszystko cierpliwie tłumaczy, ma podejście do dzieci. Polecam wszystkim, którzy nie mogą trafić na "prawdziwego lekarza".

Baaardzo polecam, miła, kompetentna i wyjątkowo pomocna doktor. Wiem, że brzmi jak płatne peany, ale wizyta "publiczna" była darmowa a jakość usługi zaskakująca.

Baaardzo polecam, miła, kompetentna i wyjątkowo pomocna doktor.