lekarz Krystyna Manthey-Knypińska

2,4
2,4
2,6

Korzystam z usługi lekarskiej Pani Krystyny od wielu lat i nie przeszkadza mi fakt opóźnień bo wiem że warto poczekać. Według mnie Pani Krystyna jest osoba empatyczną i nigdy nie poczułam się podczas wizyty jako kolejny" ktoś" do zbadania. Obecnie rzadko spotykana cecha wśród lekarzy. Dlatego bardzo sobie ją cenię.

Pani doktor bardzo rzeczowo traktuje każdą wizytę w gabinecie w przychodni, odklepać i do widzenia. Wychodzi szybciej niż ma w grafiku, do tego na usg nie potrafiła wykryć braku paluszków lewej dłoni odradzam lekarza. Dysponuje powojennym sprzętem

Strach się bać,bardzo nieuprzejma.Nikomu nie polecam.Po każdej wizycie doprowadzała mnie do płaczu.

Byłam u niej ze 2-3 razy w Przychodni Wzgórze Wolności z zakażeniem grzybiczym. Wyleczyła mnie. Była pierwszym lekarzem, który przypisał lekarstwo także mojemu mężowi. Poleciła mi też PlivaFem, po którym moje problemy zniknęły:) Może badanie nie było superdelikatne, ale bywało gorzej. Lekarka dość sympatyczna, rzeczowa. Niestety potrafi przychodzić z opóźnieniem i przez to na początku wizyty robi się duża kolejka.

Świetny fachowiec. Od razu przy pierwszej wizycie po wywiadzie i następnie wykonanym badaniu rozpoznała PCO. Nie okazała się ignorantką jak niestety wielu wielu specjalistów. Przyczyniła się do tego że zaczęłam leczenie i dziś jestem w ciąży:) Wielki szacunek.

Zgadzam się z moja poprzedniczką, odradzam Pania Manthey-Knypińską, mnie również leczyła ciągle tymi samymi antybiotykami, wizyty były bardzo bolesne. Teraz jestem na etapie szukania innego lekarza.

Tragedia nikomu nie polecam. Jestem młodą dziewczyną nie mogę zajść w ciążę ciągle były jakieś komplikacje. Byłam leczona przez prawie rok antybiotykami w kółko tymi samymi na zapalenie. po roku czasu zrezygnowałam z usług i poszłam do innego lekarza ginekologa. okazało się że rzekome zapalenie to po prostu plamienia spowodowane zaburzeniami hormonalnymi.Ponadto badania były bolesne a podejście pani doktor pozostawiało wiele do życzenia.