Krystyna Matuszewska

Diabetolog

2,7
2,7
2,6

Pani lekarz jest bardzo nieprzyjemna. Pozwala sobie rozmawiać z pacjentami w taki okropny sposób ze ta rozmowa mnie zestresowała. Odradzam rozmowy z panią iż nie sprawdza dane pacjenta przed rozmową i podzas konsultacji (co jest niewiarygodne, gdy Pani doktor twierdziła ze mój poziom glukozy jest w porządku, a nie sprawdziła ze to są badania z 2018 roku!!!!!! I musiałam tracić czas i prosic Panią zeby sprawdziła jeszcze raz moje dane!), kiedy prosiłam o wystawienie skierowania do badań to wystawiała to z takim podejściem jakby prosiła o pożyczkę pieniężna, a nie o wykonywanie obowiązków doktora i sprawdzenia zdrowia pacjenta. Również zadaje nieodpowiednie pytania które w żaden sposób nie stosują się ani choroby, ani pani doktor. Można było zaoszczędzić dużo czasu i pacjentowi, i doktorowi gdyby wszystkie pytania i rozmowa stosowała się tylko zdrowia pacjenta

Pani doktor mentalnie siedzi w głebokim PRL'u, opryskliwa, personalne wycieczki. Na dzień dobry - "nawet herbaty nie daja wypic" ... "Czekać minute" ... Zostawiam to bez komentarza. Pacjentow traktuje jak bydło, unikać.

Na dzień dobry - "nawet herbaty nie daja wypic" ...
"Czekać minute" ...

Zostawiam to bez komentarza.

Pacjentow traktuje jak bydło, unikać.

Pani doktor jest wyjątkowo nieprzyjemna, zależy jej na upokorzeniu pacjenta. Nie dowiedziałam się d niej niczego, czego bym nie wiedziała na temat mojej choroby, głównie dlatego, że nie dopuściła mnie do głosu. Wizyta przypominała przesłuchanie na policji. Ona, - pytanie, a ja odpowiedź. Z takim podejściem do pacjentów spotkałam się ostatnio w głębokim PRL u i pani doktor zdecydowanie tkwi w tej epoce. Powinna iść na emeryturę bo jej metody nie pasują do dzisiejszych czasow. Zdecydowanie odradzam. Uwagi typu:niech pani nue wzdycha, albo:tam będzie pani robić badania, gdzie ja każę były nie na poziomie. Na moją sugestię, żeby wypisała na jednej recepcie oddzielnie każde opakowanie usłyszałam, że nie będzie cały dzień wypisywać recept. A lek jest bardzo trudno dostępny i wiem od farmaceutów, że jest taka możliwość

Pani doktor sprawia wrażenie osoby wypalonej, które nie lubi swoich pacjentów. Wyjątkowo nieprzyjemna. Robi pacjentowi przykre , zupełnie niemerytoryczne uwagi. Zrezygnowałam z wizyt u niej.

Trafiłam do tej lekarki z cukrzycą ciążowa. Byłam na wizycie u tej Pani dwukrotnie i to wystarczyło żeby zmienić lekarza. Jest ona wyjątkowo nieuprzejma komentarz w stylu " zmarnowała Pani 10 min wizyty ", na pytania dotyczące diety usłyszałam odpowiedź " niech Pani czyta na intenecie ", jak można wogole mieć takie podejście do pacjenta. Nie polecam nikomu wizyt u tej lekarki chyba ze ktoś ma ochotę znosić jej humory .

Polecam panią doktor wszystkim mimo kilku niepochlebnych ocen. Wydaje mi się niepochlebne opinie to nie wynik nieprofesjonalizmu pani doktor ale urażonej dumy pacjenta, cóż lekarz nie jest od tego żeby nam cukrować a fakt ze pani doktor ma odwagę powiedzieć dosadnie i dokręcić nam śruby to raczej fakt ze zależny jej na pacjencie a unoszenie się duma raczej źle świadczy o pacjencie. Ja jestem bardzo zadowolony z tego ze pani doktor wytyka mi porażki i moja słabość mnie to mobilizuje do większego wysiłku a i dzięki pani doktor mam jak myślę kilka dodatkowych lat życia bo dzięki jej właśnie kąśliwym (acz taktownym) czasem uwagom wziąłem się za siebie. Zatem reasumując serdecznie polecam panią
doktor

Nie wiem, czemu niektórzy twierdzą, że Pani Doktor niemiła. Ja swoje za uszami mam a mimo to, Pani Doktor podeszła do mnie cieprpliwie, uprzejmie. Znam się na cukrzycy bo choruje wiele lat i jestem zwiazana ze służbą zdrowia i od strony merytorycznej tez nie mam zastrzeżeń. Kompetentna osoba z duża wiedza i umiejętnością tłumaczenia. Zleciła mi sporo badań, Polecam całym sercem bo po licznych nieudanych wizytach u nędznych diabetologów w końcu zostałam przemiło rozczarowana.

Brak profesjonalizmu, nieadekwatne metody diagnostyczne, brak w przypadku mojej choroby podstawowej wiedzy, a mimo to wypowiadanie się na jej temat w celu zamaskowania swojej nie wiedzy. NIE POLECAM!!!!

całkowity brak profesjonalizmu niepolecam nikomu

całkowity brak profesjonalizmu niepolecam nikomu

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,kompleksowo podchodząca do problemu zdrowotnego pacjenta.Leczę się już u tego lekarza kilkanaście lat i jestem bardzo zadowolona.