lekarz Krystyna Mścichowska-Chmura

Alergolog

3,7

glupia stara baba!!!! nie idzcie do niej. dziś z synkiem bylam u pani doktor(zmieniłam lekarza w tej samej przychodni,myslalam ze na lepszego,pomylka!)na wstępie dostałam zjebki,ze powinnam isc do tamtej bo ona teraz musi mi więcej czasu poswiecic na dziecko-to od czego ona jest!!!potem zrobila suchy ...

glupia stara baba!!!! nie idzcie do niej.
dziś z synkiem bylam u pani doktor(zmieniłam lekarza w tej samej przychodni,myslalam ze na lepszego,pomylka!)na wstępie dostałam zjebki,ze powinnam isc do tamtej bo ona teraz musi mi więcej czasu poswiecic na dziecko-to od czego ona jest!!!potem zrobila suchy wywiad,obejrzala dziecko-od 2 miesięcy walczymy ze zmianami skórnymi istwierdzila,ze to sa bledy zywieniowe,najlepiej dziecko chyba na wodzie i chlebie trzymać i będzie ok. i na pewno do niej nie wracac!!!nigdy więcej.to nie lekarz,a jakas zolza która powinna BYC NA EMERYTURZE jak nie umie leczyc

Bardzo dobry lekarz. Duża wiedza i profesjonalizm.Po wizycie u Pani doktor życie znów mi się podoba.

Byłam u Pani z moją córeczką która od urodzenia cierpiała z powodu zmian na skórze. Nie był to pierwszy lekarz u którego szukałam pomocy. Nie usłyszałam od Pani nic nowego, nic nie doradziła, nic nie pomogła. Usłyszałam jedynie - nic nie da się zrobić, tak ma być. Tzn. dziecko miało się drapać, być czerwone, rozdrażnione i płakać z bólu.... Dziś po zmianie lekarza córcia w ogóle już nie cierpi i starczał tydzień konkretnego leczenia żeby jej pomóc.... Zero zaangażowania ! ! !

Zdecydowanie nie polecam.W przypadku leczenia mojego syna nie sprawdziła się.Musiałam zmienić lekarza.Pani dr sprawia wrażenie jakby siedziała w pracy za karę.

Doktor kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu, wyjaśnia wszystko w zrozumiały sposób, przy tym miła. Polecam

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bydgoszcz"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17