lekarz Krystyna Myszka-Bijak

Internista

Pani Doktor wyjaśniła mi bardzo dokładnie na czym polega mój problem oraz przedstawiła zalecenia , to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Doktor Krystyna Myszka-Bijak jest szalenie dokładna . Warto bylo do niej przyjść żeby dowiedzieć się tylu szczegółw.

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wysłuchać, nie śpieszy się, a przy tym jest bardzo miła. Leki które zostały mi zapisane znacznie zmniejszyły moje dolegliwości, a to dopiero początek leczenia.

Jestem po pierwszej wizycie i szczerze mogę powiedzieć , że jest to lekarz godny polecenia. Pani dr fachowo oceniła mój stan zdrowia oraz szczegółowo wyjaśniłą mi z skąd się wziął i na czym polega problem.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Lekarz bardzo konkretny, miły, szybko postawiła diagnozę i dokładnie wyjaśniła o co w tym wszystkim chodzi. - Marcin

Bardzo wyczerpująca i profesjonalna wizyta. Pani Doktor bardzo dokładna, kontakt z pacjentem również był na wysokim poziomie. Efektem badań była diagnoza moich dolegliwości i początek leczenie. Dziękuję !

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław