dr hab. n. med. Krystyna Pecold

Mimo pełnego profesjonalizmu dotyczącego wiedzy okulistycznej, na naganę zasługuje poziom lekceważenia klienta. Prywatny gabinet rządzi się swoimi prawami. Mimo umówionej wizyty na godzinę 14.00 prosze nie spodziewać sie ze będziemy punktualnie obsłużeni. Studenckie opóźnienie 15 minut to raczej też nie o to chodzi. Ostatecznie zostałem poproszony do gabinetu o 15.20 + wizyta 40 minut z zakropleniem oczu. Naprawdę warto popracować nad ilość klientów na daną godzinę - bo obsługa czasowo przypomina NFZ.

Pani Profesor uratowała mnie przed najgorszym. Byłam 'leczona' przez kilku okulistów, było coraz gorzej. Pani Profesor przeprowadziła konieczne zabiegi, nigdy nie będę widziała idealnie, ale dzięki Pani dostałam szansę na normalne funkcjonowanie. Cały czas jestem pod Jej opieką i nigdy więcej nie zmieniłabym lekarza. Poza tym opanowana, szuka przyczyn, wykryła jaskrę w bardzo wczesnym stadium, poprawiła błędy operacyjne wcześniejszych lekarzy... Cudowna kobieta dla której pieniądze są mniej ważne, niż pacjent. POLECAM !

bardzo dobry lekarz .potrafi pomóc zawsze wysłuchuje pacjent i jest bardzo uprzejma polecam każdemu

Kpina z pacjenta , kompletny brak zainteresownia pacjentem tylko jego pieniedzmi!!!! Niechlujnie przeprowadzone badania , informacje trzeba wyciagac bo nie raczy nic powiedziec , zero kompletny brak etyki i moralnosci.Cena wizyty bandycka !!!

To najwspanialszy lekarz jakiego poznałem. To co dla mnie zrobiła Pani profesor i robi nadal to tylko moża obejrzeć na serialach w tv. Ja tego doświadczyłem i nadal doświadczam.To złota kobieta i cudowny lekarz.Polecam każdemu kto ma kłopoty z oczami.Marek

Jestem od 15 lat pod stałą opieką p. prof. i powiem krótko: dzięki temu że do niej trafiłem jeszcze widzę. 15 lat temu lekarze postawili nade mną przysłowiowy krzyżyk i stwierdzili, iż muszę zdać się na los. Dzięki temu lekarzowi jeszcze cieszę się z oglądania świata tym co najcenniejsze - naszym wzrokiem. POLECAM Z CAŁĄ MOCĄ !!!

POLECAM Z CAŁĄ MOCĄ !!!

Pani profesor chyba sobie jaja robi!!! Jestem wściekła! Co to jest w ogóle za kobieta??!! Zdziera pieniądze nic więcej!!! NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM!!! Tej Pani będę się wystrzegać jak ognia, jest nie miła, wyniosła, nieuprzejma, nie udziela odpowiedzi na pytania pacjenta!!! Nie zapoznaje się w ogóle z kartą pacjenta. Wciska drogie badania i zastrzyki. Najpierw informuje o pogorszeniu stanu zdrowia a później o polepszeniu ...cudowne ozdrowienie!!! I to ma być porządny i dobry lekarz? Na jakiej podstawie stwierdza, że jest pogorszenie a za dwie minuty, że polepszenie coś tu nie gra!!!

Doświadczony operator, polecam wszyskim.

Doświadczony operator, polecam wszyskim.

Dużo czasu poświęca na zapoznanie się z historią choroby, profesjonalnie przeprowadza wywiad, tłumaczy objawy, poszukuje przyczyn. Z czystym sercem polecam.

traktuje przedmiotowo pacjęta nie poświęca mu całej uwagi wyszłam zaszokowana że prywatna wizyta w taki sposób przebiegła że ma pani prof.przed nazwiskiem ,to reszta z góry i następny szok.do dziś nie mogę ochłonoć jestem zła na siebie że zabrakło mi odwagi aby się odezwać .