lekarz Krystyna Pilc

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nie polecam. Nie umie rozpoznać choroby, no chyba, że akurat trafi. Niestety przepisuje nawet antybiotyk na katar,strasznie pakuje antybiotyki w organizm.

Nie polecam.

Jest lekarką moich dzieci od ich 1-szych dni. Kompetentna osoba z dużym doświadczeniem. Nie faszeruję bez potrzeby antybiotykami. Obsłuchuje dzieci w nieskończoność, żeby być w 100% pewną, że jest wszystko ok. Jako matka małych pacjentów mam z Nią bardzo dobry kontakt. Dzieciaki za Nią przepadają, bo zawsze wychodzą z nalepami na bluzkach :-) Z czystym sumieniem polecam Naszą Panią Doktor. Ania M.

Z czystym sumieniem polecam Naszą Panią Doktor. Ania M.

beznadziejny lekarz niezna nawet środków farmakologicznych tylko klepie swoje.

beznadziejny lekarz niezna nawet środków farmakologicznych tylko klepie swoje.

Lekarz wspaniały z długo letnim stażem. Profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta.