lekarz Krystyna Radziszewska-Surowiec

1,9
1,6
2,1
1,8

Pani doktor mnie tak wystraszyła,że poszłam do innego lekarza i całe szczęście! Podczas wizyty była niemiła ,a wręcz wulgarna ,ciągle kaszlała . Na pytania odpowiadała ,jak do jak do psa ... Stwierdziła ,że u mnie na ciążę nie ma szans ,że mam torbiel infekcje i zrosty ... Jak się okazało ta torbiel , to pęcherzyk owulacyjny,zrostów nie ma , infekcji brak ,a owulacja właśnie jest . Przepisała antybiotyki ,których nie powinnam wgl brać! Omijać szerokim łukiem ! Pani doktor czas już się najwyraźniej skończył

Pani doktor mnie tak wystraszyła,że poszłam do innego lekarza i całe szczęście!

Pani Radziszewska jest dość specyficzna pod względem podejścia do pacjentki i raczej nie należy do tych miłych, ciepłych, uśmiechniętych specjalistek, jednak co do stawiania diagnoz i leczenia, to jeśli o mnie chodzi nigdy się nie pomyliła i zawsze dobierała odpowiednie leczenie farmakologiczne, a dla mnie to jest najważniejsze. Na jej niektóre odzywki po prostu przymykam oko i mimo wszystko zawsze wracam, bo leczy prawidłowo, a po to właśnie idę do lekarza.

Zdecydowanie nie polecam żadnej kobiecie. Nie uprzejma, tekst typu "zdejmuj majtki", zero podejścia.

Nie polecam .Pani wiecznie zła Kobieta idzie na badanie a nie po to żeby słuchać gadania "Po co Ci tyle dzieci ". jak ginekolog niby z powołania może tak powiedzieć Przykro mi ale nie !

Bardzo niemiła, nieuprzejma i wulgarna Pani doktor. Gdyby była taka możliwość to dałabym 0/5 nie polecam i z czystym sumieniem odradzam komukolwiek.

Bardzo przestarzały sprzęt, na którym nie widać kluczowych kwestii dotyczących rozwoju płodu. U nas niestety skończyło się to bardzo źle.. Po prostu uważajcie..

U nas niestety skończyło się to bardzo źle..
Po prostu uważajcie..

Nie polecam tej Pani , jest nie miła , nie ludzka nawet bym powiedziała . Bardzo mi przykro ,że można być tak obojętnym na krzywdę drugiego człowieka i to w dodatku lekarz... I z uśmiechem na twarzy go upokorzyć gdy prosi o pomoc. Brak słów mi na tą panią.

Potwierdzam, najlepszy ginekolog w mieście, miła, rzeczowa , kompetentna, nigdy się nie zawiodłam, pani doktor zawsze stawia trafne diagnozy,oby więcej takich specjalistów inii powinni się uczyć.