dr n. med. Krystyna Rynkowska

Dermatolog, Wenerolog

Jestem w trakcie leczenia u Pani doktor. Mam delikatny trądzik leczę się już 4 miesiące i widzę bardzo małe efekty niby co wizytę Pani doktor Mnie zapewnia, że będzie lepiej ale byłam u Niej już 4 razy i nie jestem zadowolona tylko przygnębiona faktem, że na wizyty i leki wydałam ok 500 zł i wydam pewnie drugie tyle albo zmienię lekarza.

Jak najbardziej polecam, chodzę systematycznie do Pani doktor z dzieckiem, zawsze maści od niej skutkują, czego nie moge powiedzieć o kilku innych dermatologach u których byłam wcześniej. Mimo długich kolejek warto poczekać, małe dzieci przyjmuje w miarę możliwości bez kolejki. Jest osobą miłą, sympatyczną, bardzo utalentowana w swej dziedzinie. Bierze odpowiedzialność za pacjeta. Dokładna, sumienna.

Pracuje w aptece . Często kieruje do Pani Doktor osoby , które nieraz przeszły wcześniej nawet kilku lekarzy i jeszcze nigdy nikt mi nie powiedział że mu nie pomogła. Opinie wystawione na podstawie rozmów z pacjentami .

Opinie wystawione na podstawie rozmów z pacjentami .

Już nigdy tam nie pójdę! Nie dość że umawiałam się telefonicznie to wyczekałam się 3,5h po czym Pani doktor wyszła ze swojego gabinetu i oznajmiła że już mnie nie przyjmie! Jak tam można traktować swoich pacjentów?? I jeszcze za to płacić? Żenada!! Nie polecam !

niestety nie polecam nic sie nie da rady dogadac nie da dopytac szkoda pieniedzy kolejny dermatolog nawet nie zobaczy co jest a juz pisze recepte tragedia

moim zdaniem pani Rynkowska to świetny dermatolog. porafi wyleczyc niemal każdą chorobę skóry wiem, sama się przekonałam. pozdrawiam

Bardzo lubie Pania dr Krystyne , jest bardzo miła panią , która wszystko wytłumaczy ...

Pani Rynkowska to doświadczony lekarz, prowadzi moja córke z atopowym zapaleniem skóry, widać efekty jej wiedzy, jestem zadowolona! Polecam ją każdemu, gdyż dowiedziałam się o niej od znajomych , którym także pomogła!