dr Krystyna Ściana

Dermatolog, Pediatra

Kiepski lekarz..Nie słucha pacjenta i nie zadaje pytań (?). Nie daje skierowania na badania w celu stwierdzenia przyczyny choroby i tylko leczy objawowo bez głębszej wiedzy ,czyli szkodzi.Okazało się ,że przepisała kurację anty-grzybową ,a przyczyna była inna. Przykre, że lekarze przestali nimi być, a raczej stają się biznesami i wypisywaczami leków. Panie w rejestracji na al. Wojska Polskiego z "muchami w nosie", szczególnie ta młodsza. Nieprzyjemne ,a pacjent to intruz , który im przeszkadza. Omijać z daleka taką przychodnię.

Bardzo kompetentny lekarz, leczy naszych synów od lat. Diagnozy są zawsze trafne. Pani doktor nie nadużywa wypisywania antybiotyków

Leczyłam się u tej pani 3 lata i nie było żadnych efektów. Przepisała mi bardzo mocne antybiotyki które musiałam brać. W końcu przestałam je przyjmować bo nie było sensu ( miałam brać do końca życia ? ) na początku po odstawieni było źle ale teraz po roku jest naprawdę lepiej i nic nie przyjmuje. Więc naprawdę nie polecam tej pani dermatolog

Pani Doktor jest bardzo zapracowana (przyjmuje w kilku miejscach)i przyjmuje pacjentów na czas. No to trudno by było wytłumaczyć pacjentowi co i jak. A o wnikliwym badaniu nie ma co nawet myśleć. Chociaż jest bardzo miła, to szkoda czasu na takie wizyty. Może łatwiejsze, jednorazowe przypadki choroby zdiagnozuje ale trudniejsze - bez szans.

Witam,chciałabym serdecznie polecić P.Doktor to naprawde dobry lekarz,leczy mojego Syna od urodzenia (6l)w przychodni i prywatnie-absolutny strzał w 10-tkę z wyborem pediatry:)pozdrawiam P.Doktor:)) i polecam wszystkim

Zupełnie nie polecam. Znikome wiadomości niezbędne do zdiagnozowania, o leczeniu już nie wspominając. Strata czasu (i/lub) pieniędzy.

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Przyjęła mnie na wizytę, w tym samym dniu co zadzwoniłam. Bardzo szybko postawiła diagnozę, już po dwukrotnym użyciu maści wygląd mojej skóry znacznie się poprawił. Gorąco polecam.

Przez pierwsze 18 lat mojego życia była moim lekarzem i nie mogę złego słowa na nią powiedzieć. Polecam wszystkim.

Zdecydowanie POLECAM Panią doktor Krystynę Ścianę - jest pediatrą z wieloletnim doświadczeniem i specjalizacją - Jest osobą bardzo kompetentną,życzliwą, elegancką i potrafi wszystko dokladnie wytłumaczyć nawet zdenerwowanym rodzicom :) No i przede wszystkim ma świetny kontakt z dziećmi a to przecież podstawa w przypadku zawodu pediatry ! POLECAM raz jeszcze wszystkim rodzicom - przychodnia Zatorze w Poliklinice - tam przyjmuje Pani Doktor ! Pozdrawiam - mama pewnej uroczej siedmiolatki :)

bardzo mila i sympatyczna, pare razy byla u nas prywatnie i bylismy u niej tez panstwowo , nigdy nie widzialam roznicy w zachowaniu , i prywatnie i panstwowo byla taka sama. Jednak mam watpliwosci co do trafnosci diagnoz, tzn u nas tak sie trafilo ze nie dobre diagnozy niestety byly postawione, leki bardzo mocne wypisane, za mocne jak na takie male dzieci a jak sie pozniej okazalo niepotrzebnie je nimi faszerowalismy bo przyczyna calkiem inna byla... nie wiem moze akurat u nas tak sie trafilo ale moim zdaniem za mocne leki Pani przepisuje nie majac pewnosci co do diagnozy. poza tym wszystko bylo sympatycznie...