dr hab. n. med. Krystyna Serkies

Onkolog, Radioterapeuta

2,9

Pani profesor to lekarz konkretny, badający przyczyny wielowymiarowo zlecając dużo badań uzupełniajacych budujących całościowy obraz sytuacji. Nie zgodzę się z negatywnymi komentarzami przedmówców. Według mnie prof. Serkies to sympatyczna i elegancka onkolog z olbrzymią wiedzą i nastawieniem na akcję.

Niestety lekarz, który nie ma w sobie w ogóle empatii. Nie ma wiary w wyleczenie pacjenta. Nie ma czasu dla pacjenta. Po radioterapii, której była przeciwnikiem (dostałam ją na zalecenie innego lekarza) zdziwiona dobrym efektem, ale dająca do zrozumienia, że i tak szkoda czasu na leczenie. Powyższe złe opinie, niestety uważam za bardzo prawdziwe. Szukajcie konsultacji u innych lekarzy.

Mąż choruje na raka nerki z przerzutami do płuc. Otrzymuje chemię w tabletkach w domu. Dostał nowy lek bo poprzedni przestał działać. Kiedy ta pani doktor go przyjęła, nie miała pojęcia o tym co za lek i z czym może go przyjmować. Mąż jest chory, bolą go płuca, kaszle, a pani doktor nawet nie raczyła go osłuchać. To ma być lekarz? Jak dla mnie żenada. Pani pielęgniarka bardzo sympatyczna w przeciwieństwie do pani doktor.

Słaba lekarka ma mało empatii do pacjenta. Prowadziła leczenie mojej mamy po zabiegu usunięcia kobiecych spraw z powodu raka endometrial pastwiła sie jakby nad moja mama tlumaczac jej o czym moja mama wiedziala w ten sposob, że ma pani raka moja mama mowi ze wie a ona dalej swoje złośliwego raka. Nastepnie nie dajac zadnego skierowania na jakas chemie wyznaczyla termin na wrzesien 2012 roku. Moja mama miala ustawiony termin do tej pani ale jednoczesnie zaczela chodzic do innego onkologa w wojewodzkiej przychodni na zwyciestwa jednoczesnie czekajac na ten wrzesien 2012 roku ale jej stan zdrowia nagle pogorszyl sie w sierpniu i niestety moja mama zmarla w pazdzierniku nie idac juz na wizyte do tej pani ktora ustawila ja we wrzesniu 2012 roku w grudniu 2011 roku. Tak wiec ta pani doktor uznala ze przez rok nic sie z moja mama nie stanie podczas gdy moja mama zmarla z powodu przezutow do watroby i pluc.

Jestem pacjentem Pani Doktor od kilku miesięcy. Lekarz godny polecenia. Bardzo dokładny i skrupulatny. Zleca wiele badań i dokładnie sama analizuje ich wyniki. Kiedy pojawia się najmniejsza wątpliwość zleca kolejne konsultacje. Posiada olbrzymią wiedzę w swej profesji. I zawsze, ale to zawsze jest bardzo miła i zainteresowana pacjentem. Wielokrotnie byłem przyjmowany, mimo iż wyczerpały się już limity z NFZ. Podała nawet do siebie prywatną komórkę. Naprawdę polecam gorąco!

Naprawdę polecam gorąco!

jest to okropny lekarz brak tolerancji i zrozumienia ta pani to istny gestapo. jest brutalna i chamska na ludzi chorych patrzy z góra. Po jej badani musiałam dostać tabletki na uspokojenie w ogóle nie mogłam dojść do siebie poprostu odebrała mi chęci do życia.napewno złoże na nią skarge a kto mówi że ta doktorka jest przyjazna i dobra to napewno dał jej w łape.

Jestem pacjentką Pani Docent. Uważam że jest kompetentna, dokładna, konkretna i niestety bardzo rozrywana.

Jestem pacjentką Pani doktor Serkies od 14lat. Przebywałam na oddziale gdzie jest ordynatorem.Mam porównanie, ponieważ zaliczyłam wiele szpitali. Na oddziale Pani dr Serkies, personel jest przyjażnie nastawiony do pacjenta i to jest zasługa Pani doktor.A sama Pani doktor, sympatyczna, konkretna i bardzo komunikatywna.Zawdzięczam jej zycie, bo dzięki jej skrupulatnosci przeżyłam. Zaznaczam że nie byłam i nie jestem pacjentką prywatną. Dzisiaj chodze na badania kontrolne już co dwa lata, ale miło mi, że pamięta mnie z nazwiska.