lekarz Krystyna Socha-Babiuch

Pulmonolog

3,7

Same superlatywy. Bez zastrzeżeń. Rzeczowe podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm. Polecam. Potrafi podjąć świetną współpracę z pacjentem.

Nie polecam tej pani doktor. Moja mama była pod jej opieką. Ciągle dopytywaliśmy ją o stan naszej mamy i owijała w bawełnę mówiąc,że mimo złych rokowań będą się przedłużyć mamie życie. "Przedłużyć" - 2tyg.po wykryciu choroby mama zmarła, kilka dni po tym jak została wypisana do domu z wypisem, w którym stan mamy określiła jako dobry. Paranoja!
Nie można człowiekowi odbierać nadziei,ale w takich sytuacjach należy chyba uświadomić człowieka,że jest na prawdę źle i zostało mu bardzo niewiele czasu... Lekarze = zawód nastawiony na zarobek a nie praca z powołania,której niektórzy poświęcają się z oddaniem... :(

Byłem pacjentem na oddziale którym Pani doktor kieruje. Niesamowita wyczucie względem pacjentów, bardzo duża wiedza medyczna.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Oświęcim"?

None
ulica Bliska 7
Bystra
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu
ulica Wysokie Brzegi 4
Oświęcim
Prywatny Gabinet Logopedyczny "Akademia Monwy"
Olszewskiego
Oświęcim

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jasienicy - Zespół Poradni Ogólnych i Specjalistycznych
845
Jasienica