lekarz Krystyna Staśko

2,5

Bardzo dobra lekarka. Życzliwe podejście do pacjenta, ogromne doświadczenie. Szybko i bezbłędnie diagnozuje chorobę. Oby więcej takich lekarzy.

Wydziera się na pacjentów i każe im zmieniać przychodnię jak im się coś nie podoba (to standardowy zwrot do pacjentów), aż słychać ją przez drzwi w poczekalni. Jest wyjątkowo agresywna, wymachuje rękami, przerywa i nie wysłuchuje jak coś się do niej mówi. Jest uparta i zawzięta. Poświęca pacjentowi dosłownie sekundy. Ja byłem u niej w gabinecie ostatnio niecałą minutę, a z tego kilkanaście sekund trwało wypisanie recepty na lek, który ja nie chciałem, bo się źle po nim czuję tylko na ten, na który się ona uparła. Jak tak można leczyć?! Jak tak można traktować ludzi?!

bardzo miła i kompetentna lekarka. Zdrowe podejście do pacjenta, nie przepisuje lekarstw jak nie potrzeba. Zaraziła mnie filozofią zdrowego odżywiania się, która jak widać po Pani Doktor działa. Polecam

Brak diagnozy, nie przepisuje badań , gdyż nie ma takiej potrzeby. Na dolegliwości, mówi,że ma takie same.Cały czas mówi, ile kosztuje ją pacjent i że nie ma pieniędzy. w takim razie dlaczego dobudowuje nową poradnię???????????????

Tragedia, pani w ogole nie chce leczyc i jest uparta jak osiol nie polecam i dziekuje!!!!

Bardzo dobry lekarz. Pomogła mi niejednokrotnie. Bardzo miła Pani doktor, i zawsze wysłucha pacjenta

Jej metodą leczenia jest wmówienie pacjentowi,że jest zdrowy i że histeryzuje.Nie pozwala dokończyć zdania lub wogóle dojść do głosu.Na odczepnego przepisuje leki najdroższe mimo iż są tańsze jego zamienniki.Nie radzę domagać się badań nawet podstawowych.

Za pieniądze sprzedałaby duszę diabłu. Dobro pacjenta ma w nosie.

Za pieniądze sprzedałaby duszę diabłu. Dobro pacjenta ma w nosie.