Krystyna Stępień

2,2
1,6

nie polecam wizyty u tego lekarza. bardzo niemiła,przemądrzała, pacjenci są dla niej problemem. Nie rozumiem dlaczego nie pojdzie juz na emeryturę. nie chce wystawiać skierowań, krzyczy na pacjentów i jest wyniosla. najlepiej jest jak sie siedzi i przytakuje wtedy jeszcze jest ok, ale kiedy mamy jakies oczekiwania badz inne zdanie to lepiej uciekac. nie pozdrawiam pani

nie polecam wizyty u tego lekarza.
bardzo niemiła,przemądrzała, pacjenci są dla niej problemem.
Nie rozumiem dlaczego nie pojdzie juz na emeryturę.

nie chce wystawiać skierowań, krzyczy na pacjentów i jest wyniosla.

nie pozdrawiam pani

Nie polecam wizyty u Pani Stępień. Zgadzam się z opiniami wyżej wymienionymi. Przemądrzała i chamska do pracy przychodzi za kare. W Tarnobrzegu jest kilku dobrych ginekologów i naprawdę nie trzeba znosić takiego niemiłego traktowania. Chyba że ktoś ma ochotę napić się kawy i poplotkować z Panią doktor, najlepiej na tematy przez nią sugerowane to polecam.

Fatalna! Wizyta u niej jest bardzo niekomfortowa, lekarka jest nieuprzejma, niemiła, całą wizytę żali się na życie, fundusz itd. Nie polecam NIKOMU!!

Do tej Pani polecam chodzić gdy ktoś chce receptę ale na prowadzenie ciąży to wroga bym do niej nie wysłała. Arogancka, mówi o wszystkim tylko nie o tym co człowieka interesuje - z czym przyszedł. Na pytania o diagnostykę w ciąży usłyszałam, że ciągle czegoś chce, że wymagam i sie domagam i że jak chce to mogę prywatnie.. Zdecydowanie odradzam jej usłgi.

Ta pani wogóle nie ma tytułu, jest niekompetentna i się nie zna.

Ta pani wogóle nie ma tytułu, jest niekompetentna i się nie zna.