Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Nie miła, zero kultury osobistej. Miał ta nieprzyjemność spotkać osobiście panią w czasie badań do pracy.

Wystwiam ocnę negatywną, ponieważ już wiele razy przekonałem się, że na pierwszym miejscu w PROMED są koszty leczenia. Pacjent sam musi prosić o skierowania do specjalistów i na badania. Pani dr Suda przypisuje leki, które nie zaszkodzą i nie pomogą. W lipcu 2012 przyszedłem po poradę z zapaleniem płuc i z gorączką. Pani Suda nawe nie osłuchała stetoskopem. Wydałem pieniądze na jakieś zioła wzmacniające odporność i w końcu inny lekarz skerował mnie do szpitala.

Lekarz Krystyna Suda spełnia wszystkie oczekiwania wobec chorego, jest miła i cierpliwa:)

Super kobieta. Godna polecenia

Super kobieta. Godna polecenia

Moja ulubiona Pani doktor

Moja ulubiona Pani doktor

Prawdziwy lekarz z powołania; kompleksowość diagnozy i opieki, podmiotowe traktowanie pacjenta, 100% dyskrecja i profesjonalizm!! Polecam!!

Świetna babka, Bardzo polecam,

Świetna babka, Bardzo polecam,