lekarz Krystyna Szarek

2,4
1,9
1,5
1,3

Niestety ta Pani nie rozpoznala problemu naszego dziecka - obnizone parametry krzepniecia krwi.Nie skieowano dziecka na podstawowe badania tylko do psychiatry zamiast do hematologa.

Mnie również powiedziała, że mój syn to półtora jedynaka. A dziecko po prostu nie lubi lekarzy i źle reaguje na wizyty w przychodni. Na opisie usg zapis o prawdopodobnej krzywicy, a pani dr mówi, że wynik perfekcyjny. Jak moje dziecko dwa miesiące spać w nocy nie mogło to mi kazała pić melisę, bo przewrażliwiona jestem. I beszczelnie wyprasza z gabinetu. żałuję że wcześniej nie sprawdziłam opinii.

uciekliśmy od tej Pani Szarek, prezes spółki, osoba przekonana o własnej wiedzy, stara się być uprzejma ale gdy straci kontrolę to dziecko i rodzice odczują to bardzo źle.

Córka dziwnie się zachowywała po jednej szczepionce pozaobowiązkowej więc z niej zrezygnowałam, gdy poszłam na wizytę, Pani doktor zaczęła insynuować, że to wina mojego męża, który akurat był w domu, gdy córka płakała po szczepionce, a moje obawy o nadmiar szczepień w młodym wieku (niemowlę) wyśmiała bez tłumaczenia. Na wszelki wypadek lekarka kazała po szczepieniu obowiązkowym na które moje dziecko reaguje bezobjawowo podać jej 2 lub 3 czopki uspakajające na receptę! Dodatkowo córka została nazwala rozpieszczoną jedynaczką bo wzięłam ją na ręce gdy marudziła.

Kobieta ta nie powinna leczyć, po rozpoznaniu u dziecka zapalenia oskrzeli, stwierdziła, że jedyna metoda to leczenie na oddziale szpitalnym, pomimo protestów nie zaproponowała żadnej alternatywy, nie zapisała leków, tylko i wyłącznie skierowanie do szpitala. Zdecydowalismy się na konsultację z innym pediatrą, diagnoza ta sama, aczkolwiek dziecku został przepisany jeden antybiotyk osłona i syrop, choroba została zwalczona w tydzień bez komplikacji.

Pani Szarek niestety nie powinna leczyć ludzi,a już na 100% nie dzieci. Gdy okazało się, że mój synek mało przybiera na wadze potraktowała mnie tak jakbym dziecko głodziła. Wcale nie szukała przyczyny dlaczego dziecko jest chudsze od równieśników. Dopiero po zmianie lekarza( i przychodni) i zrobieniu szystkich badań okazało się, że z maluszkiem jest wszystko okej.

dziecko zdrowe wysyłać do psychologa i zapisywać środki psychotr. 3 letniemu dziecku ... dla mnie to porażka tym bardziej bez badan (sprawdzałem na sobie i działanie syropu otumaniło mój organizm). Na badania tez trzeba się prosić żeby wypisała bo ma swoje racje i wie co mu jest. Jej zdaniem dziecko zmyśla że go coś boli a ona to widzi na pierwszy rzut oka. Oględna ocena jest mizerna.

Brak uprzejmości, wyjaśnień, cynizm .

Brak uprzejmości, wyjaśnień, cynizm .

LEKARZ NIE ROZPOZNAŁ CHOROBY U DZIECKA . ZDROWE PSYCHICZNIE DZIECKO LEKARKA CHCIAŁA WYSŁAĆ NA LECZENIE PSYCHIATRYCZNE, BO PŁAKAŁO Z POWODU CHOROBY UKŁADU KRWIONOŚNEGO.

Tkiej lekarki życzył bym każdemu pacjentowi i polecam Ją wszystkim znajomym.

Tkiej lekarki życzył bym każdemu pacjentowi i polecam Ją wszystkim znajomym.