lekarz Krystyna Trafna

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

2,9
2,5

Nie miła obsługa, I brak efektów "leczenia" strata czasu. Nie polecam. Jak można w 5 minut zbadać pacjenta nie rozmawiając i siedząć przy biurku? Po 2 wizytach i kilku skierowaniach na różne badania stwierdza że wszystko w normie, jednak dolegliwości nie ustąpiły.

Polecam. Konkretny lekarz o dużej wiedzy i doświadczeniu. Pani doktor celnie zdiagnozowała moją chorobę, a zalecone leczenie przyniosło rezultat.

Dzień dobry Normalnie nie piszę tego typu komentarzy ale po całej sytuacji jestem zmuszony. Jak to możliwe, że Pani doktor poświęciła 3 minuty na pacjenta ponadto odesłała do pediatry a o leki kazała zapytać w aptece. Czy tak wygląda teraz zawód lekarza? Zostawiła pacjenta bez diagnozy i skasowała 130zł na 3 minutową wizytę. Normalnie chyba jeszcze napiszę skargę do dyrektora placówki.

Dzień dobry

Pierwsza, diagnozująca wizyta trwała aż 3 minuty. Jak zadawałem pytania odp. tak albo nie. Brak zainteresowania moim zdaniem dla pani doktor liczy się kasa.

Pierwsza wizyta, ta diagnostyczna zajęła 7 minut. Rekordowy czas badania! Diagnozy - brak, nawet nie została podjęta próba zdiagnozowania. Lekarka o aparycji odpychającej. Zmarnowałem pieniądze.

Nie polecam wizyty u tej Pani doktor. Nie ma sensu płacić 100zł by niczego się nie dowiedzieć i zostać odesłanym bez diagnozy. Pani doktor jest niesamowita- w 3 minuty potrafi zbadać pacjenta i zebrać cały wywiad...może dlatego, że tak się spieszy nie potrafi postawić trafnej diagnozy.

2014 r. - bardzo szybka "diagnoza" - dodam, że nie była "trafna". Co za paradoks ;) Wizyta króciutka. Pani doktor w ogóle nie była zainteresowana pacjentem. Dopiero wizyta u kolejnego lekarza pozwoliła na zdiagnozowanie choroby i skuteczne leczenie. Czy tylko chodzi o pieniądze? A gdzie jest dobro pacjenta? Szkoda, że psuje się przy okazji renomę placówki medycznej MATOPAT.

Dr Trafną określiłabym jako osobę rzeczową, dbającą o pacjenta. Zaleca badania, które uważa, że są potrzebne dla ustalenia właściwej diagnozy i sposobu leczenia.

Tak bardzo szybkiej wizyty u lekarza dawno nie miałam do tego antybiotyki które otrzymałam w ogóle nie pomogły . Nikomu nie polecam.

Bardzo odpychająca i nieprzystępna osoba. Po kilkunastu sekundach "wywiadu" i pobieżnym zbadaniu od razu przesądziła, iż moje schorzenie jest nieuleczalne. No może faktycznie tak jest, ale dla pacjenta, który się o czymś takim nagle dowiaduje, to jednak lekki szok. A tu zero empatii. W ogóle w trakcie całej, trwającej może 3 minuty, "wizyty" czułem się jak intruz, który tylko niepotrzebnie zawraca Pani Doktor głowę i zabiera cenny czas. Dodam jeszcze, że pacjenci, którzy byli przede mną w kolejce, też dość szybko wychodzili z gabinetu. Rzadko się widuje, jak ktoś trzepie kasę z taką prędkością...