lekarz Krystyna Witkowska

ta cudowna pani doktor jest chora prosze zauwazyc jak sie trzesie podczas badan mam na mysli trzesienie rak i glowy kazdy przy zdrowych zmyslach by do niej nie chodzil u mnie stwierdzila bezplodnosc a w tym momencie mam juz 7 letniego syna nadal uwazacie ze jest cudowna och jaka kryształowa

Nie polecam. Poszłam do pani doktor z pozytywnym wynikiem testu, zrobiła usg po którym nie powiedziała ani słowa czy wszystko w porządku itd. Po czym kazała ograniczyć radość bo pozytywne testy jeszcze o niczym nie świadczą...

Wspaniały,bardzo życzliwy i mądry Lekarz. Dzięki Pani Doktor przestałam się bać kolejnych wizyt i operacji.Szczerze polecam Panią Doktor.

Z czystym sercem polecam, bardzo kompetentna osoba. Chodzę do niej od ponad roku, a teraz prowadzi moją ciąże.

Bardzo doby ginekolog, nawet ośmieliłabym się powiedzieć, że najlepszy w mieście i do tego jeden z tańszych.

Miła i rzeczowa Dr. Te wszystkie złe opinie piszą ludzie, którzy nie znają się na medycynie ni w ząb, jedynie wiedzą to co przeczytają w internecie. Jeżeli są tacy mądrzy to po co w ogóle chodzić do lekarza? Ja jestem bardzo zadowolona. Nie mam czasu na długie wizyty, bo pracuję a Pani Dr jest rzeczową i kompetentną osobą. Polecam

Jestem szczęśliwa, że byłam u tej pani,a nie innego ginekologa. Uprzejma, wyrozumiała, byłam pierwszy raz u ginekologa, więc bardzo się bałam, ale pani dr. nie zawstydzała, pytała i tłumaczyła dokładnie wszystko, poradziła mi nawet leki na inne dolegliwości, których inni lekarze nie potrafili rozpoznać. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tej lekarki. Warto jest zapłacić prywatnie 100 zł i wiedzieć co i jak z wszystkim niż byle jak być potraktowanym, dostać recepty i do widzenia. Polecam zatem p. Witkowską i zamierzam dalej do niej chodzić.

Jak dla mnie świetna pani ginekolog której zależy na zdrowiu pacjentki, bardzo sympatyczna i mądra kobieta!

ta pani nie umie leczyć,zamiast zrobić mi badania to dała mi zastrzyki które powiększyły guza, zdecydowanie nie polecam, ta pani nie powinna leczyć ludzi. Nie zna się na tym co robi, zdecydowanie nie polecam i tym komentarzem chcę ostrzec inne kobiety, omijajcie ją szerokim łukiem

Byłam niedawno u pani dr aby stwierdziła ciąże owszem stwierdziła że jestem w 10 tygodniu po 4 dniach poszłam na usg pani dr doszła do wniosku że ciąża jest za mała i napisała że obumarła . Kazała mi jak najszybciej zgłosić się do szpitala na zabieg nie zrobiłam tego poszłam do innego lekarza który stwierdził ciąże 8 tydzień po badaniu usg okazało się że ciąża rozwija się prawidłowo i płód żyje a pani dr. Witkowska wysłała mnie na skrobankę .