lekarz Krystyna Wojtulewska

2,7

Szkoda czasu!Lekarz w tym wieku nie powinien pracować.Po wizycie czułam sie poniżona jak nigdy dotąd.

Polecam. Pani doktor bardzo miła, rozmowna i uprzejma, kompetentnie podchodzi do pacjenta.

Pani doktor niemiła za usunięcie nadżerki zapłaciłam dużo za dużo bo wg innego lekarza dała mi za dużo opatrunków z których jeden kosztuje 70 zł...Na silny ból przy stosunku powiedziała"widać do siebie nie pasujecie" jak sie okazało u innego lekarza mam silne tyłozgięcie macicy i jajniki położone zbyt blisko niej...

nie polecam pani Wojtulewskiej, kobieta wogóle nie zna sie na tym co robi. Przez nią i jej nie uwage wylądowałam w szpitalu w ostatniej chwili. Pani doktor prowadziła u mnie "ciąże" przez 13 tygodni która okazała sie być cystą sketną krwotoczną i przeszłam dość poważną operacje. Lekarz z taką praktyką nie powinien aż tak sie pomylić.

szczerze NIE POLECAM wizyty u tej pani "doktor". jest bardzo nieuprzejma, niekompetentna i niedelikatna podczas badania, bardziej nadaje sie na rzeżnika niz ginekolog. Dziewczyny-omijajcie łukiem tą panią. p.s. recepcjonistka nie ustepuje jej w złośliwości.

Chciałam się do niej dostać, ale mi się nie udało. Miałam okropną grzybicę i spytałam panią szanowną na recepcji czy dałoby się mnie zarejestrować jak najszybciej bo mam takie, a takie dolegliwości, a u niej słyszałam, że na nfz można i szybko. Dodam, że jestem sama na świecie i jakoś nie miałam kogo poprosić dorosłego o pomoc. miałam wtedy 21 lat. Sz. Pani na recepcji powiedziała, że spyta panią Dr. Wojtulewską po czym usłyszałam rozmowę Szanownych Pań. Pani recepcjonictka z wyraźnym komizmem przedstawiła moją sytuację (uwzględniając i podkreślając to, że słyszałam, że wizyta jest darmowa)- Pani doktor parsknęła śmiechem, a Sz. Pani recepcjonistka powiedziała mi do słuchawki, że Pani dr już nie przyjmuje. Dziekuję za taką pomoc, szczgólnie, że słyszałam o niej same dobre rzeczy.

jestem pacjentka pani dr.od 5 lat i naprawde jestem zadowolona. najlepszy lekarz u jakiego bylam!polacem naprawde kazdej kobiecie.

jestem pacjentka pani dr.od 5 lat i naprawde jestem zadowolona.
najlepszy lekarz u jakiego bylam!polacem naprawde kazdej kobiecie.

bardzo miła i uprzejma.zawsze trafnie stawia diagnozy. plusem jest delikatność badania. gdy mialam problem nagły jakiś to zawsze mnie przyjeła. przy umawianych wizytach czekam nie dluzej niz 15 minut. polecam, została mi też polecona, korzystam z usług od 3 lat co najmniej.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, bardzo nieuprzejma, bardzo uprzedzona do młodych mam, żle postawiła diagnoze, wykryła rzekmo zagrożoną Ciąże i przepisała mocne leki podczas gdy inny ginekolog nie wykrył agrożenia ciąży. A leki przepisane przez P.dr poważnie zagrażały zdrowej ciąży. Pozatym oznajmiła pacjentce, że jest nosicielką HVC co też okazała się błedną diagnozą. SKANDAL!!!

ogromne doświadczenie, ogromna wiedza, pewne decyzje, trafne diagnozy,

ogromne doświadczenie, ogromna wiedza, pewne decyzje, trafne diagnozy,