lekarz Krystyna Zagórska

Wenerolog, Dermatolog

Wszystko zaczęło się od brodawki, która wyskoczyła na stopie mojej córki. Udałyśmy się do dermatologa, który na każdej wizycie coś z brodawką robił, lub raczej udawał że robi. Brodawka zamieniła się w 14 rozsianych na połowie stopy. Wydałyśmy na wizyty i leki przeszło 1000zł. W końcu dostałam namiary na dr Zagórską. 1 wizyta, 1 lekarstwo - po 2 tygodniach wszystkie brodawki zniknęły.Pani doktor jest świetnym specjalistą. Poświęca każdemu pacjentowi około 40 minut. Składa wszystko w całość. Szuka przyczyn. Jest rewelacyjna. W dodatku sympatyczna. Sama też się do Niej wybrałam. Rozpoznała chorobę w 5 minut. Przepisała leki. Dokładnie wytłumaczyła o co chodzi. Po wizycie postanowiłam sprawdzić czy ktoś coś pisze na ten temat w internecie. Okazało się, że to niezwykle rzadka choroba. Tym bardziej WIELKI SZACUN dla Pani Doktor.

Po kilku wizytach u różnych dermatologów, którzy eksperymentowali na mojej córce, nie wiedząc co jej jest, wreszcie trafiłam do kompetentnego lekarza. Pani doktor na pierwszej wizycie postawiła diagnozę. Powiązała w jedną całość wszystkie objawy choroby (co nie zdarzyło się w żadnym z gabinetów, które odwiedziłam wcześniej - każdy z objawów "leczono" osobno). Zrobiła obszerny wywiad, zleciła wszystkie potrzebne badania (krwi, moczu, kału) i wreszcie - przepisała leki, które pomagają. Do tego jest miła i sympatyczna. Jestem bardzo zadowolona i polecam panią doktor wszystkim, którzy błąkają się tak jak ja w poszukiwaniu naprawdę dobrego specjalisty, potrafiącego leczyć coś więcej niż trądzik. Koszt pierwszej wizyty to 100 zł, kolejne - 80 zł.

Mam pytanie czy ktoś może wie gdzie teraz przyjmuje Pani Doktor Zagórska? Ponieważ ani na Żeromskiego 34, ani na Chłodnej 1 , Pani Doktor już nie pracuje .. :(( . Z góry dziękuje za odp

pani dr Zagórska to najlepszy dermatolog jakiego znam, świetny specjalista,od razu daje trafna diagnozę, kieruje na odpowiednie badania, wszystko tłumaczy, potrafi znaleźć przyczyny, przepisać odpowiednie leki, jest po prostu świetnym specjalistą, jak najbardziej godna polecenia.

na prawde stawia trafną diagnoze, tłumaczy i wyjasnia przyczyny choroby na prawde polecam

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Bytom"?

ul.Dworcowa 1
41-922 Bytom