lekarz Krystyna Zduńczyk

Pani doktor to najlepsza lekarz na jakiego mogłyśmy trafić z córką. Bardzo dobrze zajmuje się małymi pacjentami, zdobywa zaufanie oraz zawsze trafnie stawia diagnozę. Zawsze poświęca dużo czasu na analize przypadku oraz dobór leków. Ufam Pani doktor w 100% i szczerze polecam.

Wyjątkowa Pani doktor, szybko zdobywa zaufanie małego pacjenta, poświęca sporo czasu na pacjenta. Bardzo polecam!

Dr Zduńczyk według mojej opinii to najlepszy pediatra w Tczewie zawsze trafnie diagnozowała moje dzieci nigdy nie bada pacjentów z pośpiechem w swoją pracę wkłada dużo serca. Leczyłam u Pani doktor 4 moich dzieci i nigdy się nie zawiodłam.

Polecam Panią Doktor z całego serca.Bardzo kompetentny lekarz do tego bardzo ciepła osoba i z super podejściem do dzieci.

Przesympatyczna, tłumaczy rodzicowi cierpliwie i długo, jak podawać i co podawać. Więcej takich lekarzy...

BARDZO INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO KAŻDEGO MAŁEGO PACJENTA, POGODNA , MIŁA I GODNA POLECENIA PANI DOKTOR.

PANI DR ZDUŃCZYK TO ZŁOTA KOBIETA LEKARZ,POLECAM

PANI DR ZDUŃCZYK TO ZŁOTA KOBIETA LEKARZ,POLECAM