dr n. med. Krystyna Zielińska

Pediatra

Najlepszy lekarz na świecie, poprostu wspaniały człowiek. Każdy lekarz powienien brać z niej przykład.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Przyjechała do nas w niedziele, zbadała dwójkę dzieci, przepisała leki i obyło się bez wizyty w szpitalu. Prosiła o telefon, jeżeli coś by się działo niepokojącego. Sama dzwoniła, żeby się dowiedzieć o stanie pacjentów. Wszystko dokładnie wyjaśniła, zapisała. Była bardzo życzliwa i cierpliwa.Polecam. Lekarz z powołania. Mama Wojtka i Matyldy

Kochane mamy- wczoraj Pani doktor odwiedziła mas w domu. Bardzo dokładnie zbadała mojego synka, zapisała leki, które dzis poprawiły stan dziecka. Bardzo kompetentna osoba- odstawila antybiotyk, po którym malenstwo dostało biegunki i zapisała stosowne inhalacje. Rewelacyjna osoba1

pani doktor godna polecenia siwetne podejscie do dzieci, z sercem i wielkim doswiadczeniem lekarz jakich malo. polecamy serdecznie. mama Wojtusia i Kubusia

pani doktor godna polecenia
siwetne podejscie do dzieci, z sercem i wielkim doswiadczeniem
lekarz jakich malo. polecamy serdecznie. mama Wojtusia i Kubusia

Pani doktor jest dla mnie osobą do której zawsze będę miała duzy sentyment i ogromną sympatię. Zajmuje się moim synem już od 8 lat i nie raz wyciągneła nas z poważnych tarapatów...Mateusz choruje teraz bardzo rzadko, a jeśli już zachoruje jestem spokojna bo wiem,że jest osoba która zawsze nam pomoże.Myślę,że w wspólczesnych czasach mało jest już takich lekarzy jak Pani doktor.Polecam Panią doktor za podejście do małego pacjenta, do jego rodzica ( zdanie i obserwacje rodzica są zawsze brane pod uwagę, Pani doktor przede wszystkim potrafi słuchać i wyciągac wnioski ), za cierpliwość , za poświęcony czas (nigdy nie okazuje zniecierpliwienia nawet gdy dzwoni się do Niej poza godzinami pracy)i za serce które wkłada w to aby nasze pociechy były zdrowe.Dodać jeszcze mogę,że podczas naszego 8letniego doświadczenia nigdy nie zdarzyło się aby przepisane leki okazały się chybione.Pozdrawiamy Mateusz z mamą.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

Consilius

Stargard Szczeciński