dr n. med. Krystyna Zielińska

Najlepszy lekarz na świecie, poprostu wspaniały człowiek. Każdy lekarz powienien brać z niej przykład.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Przyjechała do nas w niedziele, zbadała dwójkę dzieci, przepisała leki i obyło się bez wizyty w szpitalu. Prosiła o telefon, jeżeli coś by się działo niepokojącego. Sama dzwoniła, żeby się dowiedzieć o stanie pacjentów. Wszystko dokładnie wyjaśniła, zapisała. Była bardzo życzliwa i cierpliwa.Polecam. Lekarz z powołania. Mama Wojtka i Matyldy

Kochane mamy- wczoraj Pani doktor odwiedziła mas w domu. Bardzo dokładnie zbadała mojego synka, zapisała leki, które dzis poprawiły stan dziecka. Bardzo kompetentna osoba- odstawila antybiotyk, po którym malenstwo dostało biegunki i zapisała stosowne inhalacje. Rewelacyjna osoba1

pani doktor godna polecenia siwetne podejscie do dzieci, z sercem i wielkim doswiadczeniem lekarz jakich malo. polecamy serdecznie. mama Wojtusia i Kubusia

pani doktor godna polecenia
siwetne podejscie do dzieci, z sercem i wielkim doswiadczeniem
lekarz jakich malo. polecamy serdecznie. mama Wojtusia i Kubusia

Pani doktor jest dla mnie osobą do której zawsze będę miała duzy sentyment i ogromną sympatię. Zajmuje się moim synem już od 8 lat i nie raz wyciągneła nas z poważnych tarapatów...Mateusz choruje teraz bardzo rzadko, a jeśli już zachoruje jestem spokojna bo wiem,że jest osoba która zawsze nam pomoże.Myślę,że w wspólczesnych czasach mało jest już takich lekarzy jak Pani doktor.Polecam Panią doktor za podejście do małego pacjenta, do jego rodzica ( zdanie i obserwacje rodzica są zawsze brane pod uwagę, Pani doktor przede wszystkim potrafi słuchać i wyciągac wnioski ), za cierpliwość , za poświęcony czas (nigdy nie okazuje zniecierpliwienia nawet gdy dzwoni się do Niej poza godzinami pracy)i za serce które wkłada w to aby nasze pociechy były zdrowe.Dodać jeszcze mogę,że podczas naszego 8letniego doświadczenia nigdy nie zdarzyło się aby przepisane leki okazały się chybione.Pozdrawiamy Mateusz z mamą.

Najlepszy pediatra, u którego byłam ze swoją córeczką. Uśmiechniętna, życzliwa i bardzo ciepła. Okażdej porze można prosić o poradę i nigdy nie odmówiła pomocy. Córkę leczę od niedawna u Pani Doktor i dla mnie jest idealna. Kindze też się bardzo podoba;podczas wizyty dała się zbadać mimo żywiłowego charakteru. Bardzo polecam, bardzo. mama Kingi

mama Kingi

Pani doktór bardzo miła osoba przy tym bardzo serdeczna przejmuje sie zdrowiem pacjenta nasz synek jest chory i mimo ze byla u nas raz kazałą dzwonic do siebie informowac o stanie, czy nadal dajemy te leki zeby nie zaszkodzic ale tez nie przedobrzyc.Antybiotyk podała dopiero kiedy skierowałą nas na wynniki i okazalo ze jest duże zapalenie.Naprawde polecam bo to osoba o dobrym sercu.Pozdrawiamy i pewnie jeszcze nie raz z pania doktór sie spotkamy:)

Gorąco polecam! Profesjonalnie zdiagnozowała chorobę. Miła sympatyczna z dobrym podejściem do dzieci. Godna polecenia.

Wspaniała doktor.Jest konkretna, bardzo życzliwa, kompetentna w 100%. Polecam gorąco.