Krystyna Ziółkowska

Wydaje mi się że jest lekarzem z powołania. Wychodząc od P. doktor wiem dokładnie co mam robic i jak. Wiem dokładnie wszystko o lekach przepisywanych dziecku czemu każdy z leków ma służyc.

Zdecydowanie odradzam wszystkim rodzicom!!! Przez niekompetencję i kompletne olewanie problemów mojego synka mój mały boryka się z problemami zdrowotnymi. Wielokrotne powtarzanie przeze mnie,co mu dolega, jak się zachowuje, dziesiątki pytań do pani doktor nie dały żadnego rezltatu. Kiedy synek miał 6miesięcy, potem 7, 8,aż w końcu 9 i na kazdej wizycie powtarzałam, że nie chce jeść ani pić NICZEGO oprócz mleka z piersi i pytałam dziesiątki razy, czy nie będzie miał niedoborów i czy zrobić mu badania, słyszałam cały czas, że wszystko jest w porządku, "taki jest grubiutki",a jak w końcu zleciła badania "tak na wszelki wypadek",sama przeraziła się wynikami,bo mały miał taką anemię,jakiej, cytuję, "przez 20 lat nie widziałam".
Druga sprawa to rozwój ruchowy dziecka, który pani doktor kompletnie olewa,nie sprawdza postępów w rozwoju. Kiedy mówiłam jej, że synek się dziwnie wygina i odpycha nóżkami, mówiła "widocznie tak ma",oczywiście wg niej było wszystko w porządku. Teraz mały ma rok i czeka go męcząca rehabilitacja, która byłaby lekka i trwała krótko, gdyby był jej poddany wiele miesięcy temu.
ODRADZAM!!!!

Kompetentna, uprzejma, doskonała w podejściu do dzieci.

Kompetentna, uprzejma, doskonała w podejściu do dzieci.

Super lekarz.Leczy trójkę moich dzieci już od kilku lat.Nigdy nie popełniła błędu, naprawdę mam do niej pełne zaufanie.