lekarz Krzysztof Adamkowicz

Proktolog

Miałam tą konieczność spotkać się z Panem Doktorem.Ocena moja na temat kontaktu pajent-lekarz jest powiedziałabym jak najlepsza.Jest wspaniałym lekarzem w swojej specjalności.Zna się na robocie.Przy tym jest lekarzem miłym,ciepłym czuje sytuacje napięciowe pacjenta.Potrafi stworzyć atmosferę że pacjent czuje się mniej zestresowany,a to chyba jest najważniejsze.Wszyscy wiemy jak stres działa na psychikę człowieka.Uwierzyłam wbrew negatywnym opiniom z którymi się spotkałam na temat Służby Zdrowia że jest inaczej i że za przyczyna Pana Doktora można wyrazić inną pozytywna opinie.Dziękuje za szybkie skierowanie dla uspokojenia.I tak trzymać Panie Doktorze.Jest Pan wzorem dla innych.Wdzięczna Pacjentka

super lekarz,wspaniały człowiek specjalista w swoim fachu polecam wszystkim

super lekarz,wspaniały człowiek specjalista w swoim fachu
polecam wszystkim

NAJLEPSZY lekarz w tej specjalności z jakim kiedykolwiek się spotkałem.Nie tylko miły w kontakcie z ludźmi, ale również świetny specjalista , znający się na swojej robocie.Jestem pewien,że wiele osób poprze moją opinię,gdyż takich lekarzy należy chwalić i wyróżniać.Oby jak najdłużej służył pacjentom swoją wiedzą i umiejętnościami. Tak trzymać PANIE DOKTORZE bo wielu ludziom jest PAN w stanie pomóc w ich cierpieniu.