mgr Krzysztof Adamowicz

Fizjoterapeuta

Wiele lat temu złamałam kręgosłup. Co jakiś czas mam poważne problemy z poruszaniem się. Jest to najlepszy fizjoterapeuta jakiego przez lata rehabilitacji spotkałam. Kompetentny, sympatyczny i naprawdę wie co robi a to często rzadkość. Bardzo polecam

Po zszyciu i częściowym usunięciu łąkotki trzeciego dnia zaczęłam rehabilitację u Pana Krzysztofa Adamowicza. Po dwóch miesiącach rehabilitacji wracam do jazdy konnej, tańca i innych radości życia. Oczywiście nadal mam do nadrobienia kilka „braków” w mięśniach :) Podobna operacja (sprzed 15 lat) drugiego kolana skończyła się roczną rehabilitacją. Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi.

Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi.

Miałem ogromną przyjemność pracować z Krzyśkiem przy moich obu kontuzjach więzadeł krzyżowych. Od samego początku naszej znajomości Krzysiek dał się poznać jako osoba bardzo pozytywnie nastawiona do życia. Jest świetnym specjalistą, a jego umiejętności i odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania nie pozostawiają najmniejszych złudzeń co do jego kompetencji. Jego praca pozwoliła mi odzyskać wiarę w powrót do sportu, a widoczne efekty i postępy motywowały do jeszcze większych starań. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdej osobie!

Witam. Serdecznie polecam konsultacje oraz korzystanie z terapii prowadzonej przez Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki Niemu po kontuzji wróciłam do formy i mogłam wystartować na zawodach. Dwukrotnie w szybkim tempie idealnie zdiagnozował uraz i postawił mnie "na nogi" w sytuacji gdy lekarze nie widzieli szans na start. Sam ma duszę sportowca, rozumie sytuację osoby kontuzjowanej tuż przed zawodami i potrafi pomóc efektywnie w krótkim czasie. Kamila.

Krótko i na temat, p. Krzysztof postawił mnie na "nogi", głową też "pracuję":), zdecydowany, uparty w tym co robi (nie dla mięczaków), merytorycznie - pierwsza klasa. Polecam obecnie, każdemu kogo znam:) Tak trzymać:)

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31