dr Krzysztof Aniukiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Godny polecenia lekarz.Miły ,spokojny i bardzo uprzejmy.Fachowo tłumaczy proces leczenia.Jestem po zabiegu sklejania żylaków .Bardzo gorąco polecam Pana Doktora.

Bardzo dobry i bardzo miły lekarz .Miałam zabieg klejenia żył. .Podejście Pana Doktora do pacjenta jest bardzo fachowe .Gorąco polecam Pana Doktora.

Miałam usuwane żylaki metodą laserową oraz skleroterapię. Lekarz godny polecenia - pełen profesjonalizm. Bardzo rzeczowy, a przy tym komunikatywny i sympatyczny. Nie obiecuje cudów - obiektywnie podchodzi do sprawy, cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Szczerze polecam.

Dr Krzysztof Aniukiewicz wspólnie z dr Piotrem Sokala operowali u mnie laparoskopowo woreczek żółciowy. Super lekarze ! U mnie już były pokrwawienia i stan zapalny, a moi Wybawcy wyszli z tej opresji zwycięsko. Jestem im ogromnie wdzięczna. Trudno wyrazić słowami, jak bardzo. Panowie, jesteście WIELCY !

Miałem operowane dwie przepukliny u dr Aniukiewicza. Szybko wróciłem do pełnej sprawności, ból po operacjach szybko minął, a blizny zagoiły się tak, że są praktycznie niewidoczne. Bardzo POLECAM!

Mogę gorąco polecić Pana doktora. Miałam zabieg laparoskopowe wycięcie woreczka żółciowego. Profesjonalne podejście do pacjenta, uprzejmość i zrozumienie, dokładność przy wykonywaniu zabiegów. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi i pacjenta samego sobie. Jasno i dokładnie tłumaczy proponowane leczenie. Jak dla mnie najlepszy chirurg. Polecam dr Aniukiewicza. :) Pacjentka z Inowrocławia

Witam, Pan doktor wykonywał u mnie skleroterapię. Niesamowicie cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze uprzejmy, dokładny, delikatny, konkretny, nie obiecywał gruszek na wierzbie - a efekt i tak przerósł moje oczekiwania. Przed zabiegiem opisał wszystkie za i przeciw, dokładnie przedstawił możliwe skutki uboczne. Jestem zadowolona z wyboru lekarza i naprawdę polecam. Akurat skleroterapia wiązała się wizytami prywatnymi, ale mój pierwszy kontakt z panem doktorem był w ramach NFZ - i jego podejście nadal było profesjonalne. Więc nie ma znaczenia czy idziesz prywatnie czy na NFZ - zawsze otrzymasz profesjonalną pomoc i poradę.

Lekarz razem z dr Sokala operował mi żylaki, usunął żyłę odpiszczelową. Kompetentni, fachowcy. Dobry lekarz nie musi być miły, a jednak.

Protekcjonalne podejście do pacjenta, które można by jeszcze wybaczyć w przypadku postawianie poprawnej diagnozy; nie dostrzegł poważnej choroby(w polu swojej ekspertyzy), której leczenie można było podjąć wcześniej. Określił ją, po obejrzeniu objawów jako przewrażliwienie na swoim punkcie; co, gdyby nie została zasięgnięta druga opinia zaowocowałoby bardzo poważnymi konsekwencjami. Jak nie wiesz, miej odwagę powiedzieć,że nie wiesz zamiast zgrywać mądrego, niektóre rzeczy są ważniejsze niż łechtanie ego.

Razem z doktorem Sokalem operowali mojej cioci żylaki metodą laserową. Niestety efekt zabiegu rozczarowujący. Nie wiem jak inne operacje ale jeśli ktoś szuka ośrodka zabiegów laserowych na żylaki to chyba lepiej poszukac gdzie indziej.