dr n. med. Krzysztof Barnyk

Doktor Barnyk bardzo profesjonalny i godny polecenia. Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Nie sposób nie wspomnieć o żonie doktora. Kobieta z sercem na dłoni. Pacjent bardzo zaopiekowany. Oby nasza służba zdrowia tak funkcjonowała. U mnie 5 gwiazdek

Bardzo miły uprzejmy.Asystentka przemiła. Zabieg na powieki górne. Mimo poprawy jestem bardzo niezadowolona. Nie polecam.

Bardzo miły uprzejmy.Asystentka przemiła.
Zabieg na powieki górne.
Mimo poprawy jestem bardzo niezadowolona.
Nie polecam.

Polecam pana Doktora Krzysztofa Barnyka z całego serce , lekarz z powołania , i cudowny czlowiek , podczas zabiegu rozmawiał ze mną , zero stresu ja wrócę do pana Doktora i to niedługo . Małgorzata

Jestem bardzo zadowolona ze poznałam kogoś takiego. Bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu kto ma dylemat z wyborem okulisty. Zabieg przebiegł sprawnie( podniesienie powiek). Polecam.

Bardzo dobry specjalista od oczu ,zasługuje na najwyższe uznanie,jest okulistą z powołania .Polecam tego specjalistę wszystkm chorym na schorzenia tego typu

Oby więcej lekarzy w tak fachowy i ludzki sposób podchodziło do pacjentów.

Oby więcej lekarzy w tak fachowy i ludzki sposób podchodziło do pacjentów.

pan doktor chyba pomylił zawody, powinien zostać celebrytą...

pan doktor chyba pomylił zawody, powinien zostać celebrytą...

Rozmowa ( 5 min ) mało konkretna za 75 zł. Życiorys zawodowy podany w internecie nie jest aktualny (sprawdziłam w klinice) co wprowadza pacjenta w błąd. gość

Rozmowa ( 5 min ) mało konkretna za 75 zł.

gość

Przed kilkoma tygodniami dr Barnyk operowal moja 70-letnia matke na zacme. Moja matka wyraza sie o tym lekarzu w samych superlatywach: jest on bardzo kompetentny, wzbudza zaufanie, w czasie zabiegu caly czas z nia rozmawial, informujac o kolejnych czynnosciach i dodajac jej odwagi, jest bardzo uprzejmy, poswieca duzo czasu na rozmowe i badanie, po operacji cierpliwie i dokladnie prowadzi swojego pacjenta az do wyzdrowienia. Bardzo godny polecenia.Wysoka kultura osobista i kompetencja medyczna.