lekarz Krzysztof Bereza

Przygotował i prowadził moją pierwszą ciążę. Spokojny, konkretny i rzeczowy. Nie straszy i nie mówi za dużo - u mnie się sprawdził.

Ja polecam. Miły człowiek. Zna się na rzeczy - dwoje dzieci mam, dwie ciąże prowadził, w tym jedna stresogenna, ale się sprawdził, jako lekarz i człowiek.

Prowadziłam u dr. Berezy pierwszą ciążę i mam mieszane uczucia. Generalnie pan doktor był bardzo miły, poświęcał dużo czasu, zlecał badania, robił usg i wypisywał zwolnienia. Mam jednak do niego duży żal za to, że nie wykrył mojej ciąży, nawet podczas usg w 5 tc. A przecież wystarczyło zlecić test ciążowy z krwi. Zamiast tego lekarz przepisał mi tabletki na wywołanie miesiączki,których wg ulotki nie bierze się w ciąży. W 8tc na USG dr Bereza wykrył ciążę, uspokoił, że wszystko jest dobrze i rzeczywiście tak było do końca.

Lekarz nie poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.U tego lekarza ma sie wrazenie ze robi biznes bardziej niż leczy kogokolwiek

nie polecam mi zaszkodzil nie rozpoznal ciazy pozamacicznej

nie polecam mi zaszkodzil nie rozpoznal ciazy pozamacicznej

Lekarz, ktory jest być może kompetentny, i rzeczywiście mily dla młodych i ladnych pacjentek ( byłam tego świadkiem), ale panie +50 nie maja u niego szans - w tym wieku w/g p doktora trzeba się cieszyć, że się żyje i nic innego nie oczekiwać. Dolegliwości i dyskomfort związny z menopauza są w/g p doktora czymś nieuniknionym i nie ma co liczyc, że uzyska się jakąkolwiek poradę, czy leczenie. jedyna rada i odpowiedź, to że lata płyna i trzeba to pzryjmować z pokorą i na nic nie liczyć. Zapłacilam za te mądrości, poszlam do innego ginekologa i już wiem, że to arogancja i niekompetencja pana Berezy jest pierwszoplanowym problemem, a nie mój wiek. Pan Doktor powinien miec na drzwiach plakietkę "Tylko dla ładnych i młodych pacjentek"

W porównaniu z innymi lekarzami do ktorych chodziłam to złoty człowiek. Nic wiecej dodawac nie trzeba.

Świetny ginekolog, najlepszy jakiego zam :))

Świetny ginekolog, najlepszy jakiego zam :))

Polecam dr K.Bereze ze wzgledu na jego kompetencje i delikatnosc w badaniu - prowadzil mi ciaze i niegdy nie mialam do niego zadnych zastrzezen

To najlepszy lekarz jakiego znam :) Prowadził moją ciążę od początku i byłam bardzo zadowolona... Nigdy mnie nie zawiódł, zawsze konkretny, uprzejmy, potrafi uspokoić i pozytywnie nastroić... Badanie po porodzie wykonuje bardzo delikatnie... Zdaje sobie sprawę, że poród nie zamyka sprawy ale czujnie obserwuje i zadaje pytania. Gorąco polecam!!!