dr n. med. Krzysztof Bessler

Ortopeda dziecięcy

Ten lekarz trochę mnie zawiódł. Podczas operacji w Piekarach Śl. do rany wdał mi się gronkowiec , a on przez prawie dwa tygodnie próbował to ukryć i wmawiał ze to reakcja alergiczna na szwy. Nie jest zbyt miły. Nakrzyczał na mnie w gabinecie. Średnio go polecam.

Bardzo doświadczony w leczeniu dzieci, pomógł również mężowi w chorobie kolan. Polecam serdecznie. Nie jest jednym z tych co to każą regularnie przyjeżdżać, kasują wizytę i tyle, jak nie trzeba to nie karze przyjeżdżać,, dopiero za jakis czas, kiedy będa widoczne efekty leczenia, a nie co dwa tygodnie jak co niektórzy.

Bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec. Leczyłem u niego kręgosłup, wyjaśnił mi wszystko, opowiedział o przyczynach i leczeniu. Dzięki niemu chodzę

Zciemniacz który nawet nie spojrzał na wyniki badań, takie jak USG, rezonans. Nawet wywiadu nie było tylko wszystko na macanego. Zakończył wizytę krytyką innych kolegów po fachu!