dr Krzysztof Białas

Kardiolog

Lekarz godny zaufania . Już dawno nie miałam doczyniena z tak kompetentnym lekarzem . Przede wszystkim zapytał o leki jakie zażywam i wykonał bardzo ważne badanie. Nie zbywa pacjęta i nie przepisuje zbędnych leków.

Moim zdaniem Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Szybko i prawidłowo zdiagnozowana choroba. Kilka wizyt trochę leków i czuję się jak młody chłopak Dziękuje Panie doktorze

Kilka wizyt trochę leków i czuję się jak młody chłopak

Dziękuje Panie doktorze

Zaskoczyły mnie powyższe komentarze ponieważ moje wizyty u pana Dr przebiegają zawsze bez zastzreżeń. Kompetentny, trafny w diagnozie, uprzejmy lekarz. Pan Dr nie jest zbyt wylewy w kontakcie ale przecież nie chodzi o pogawędkę z Dr tylko rzeczową i konkretną wizytę/diagnostykę. I z całym szacunkiem ale zachowania niektórych pacjentów już pod gabinetem, jak obserwuję, mnie też niejednokrotnie skłoniłyby do wysłania ich na leczenie najpierw psychiatryczne.

Leczyłam się u tego lekarza przez jakiś czas, jednak bagatelizował większość zgłaszanych przeze mnie dolegliwości. Odnosiłam wrażenie że chce się mnie jak najszybciej pozbyć. Pan Dr na pewno ma wiedzę, jednak podejście do pacjenta kiepskie. Abstrahując jednak od aparycji Pana Dr, przepisywał leki które pomagały. Jednak mimo wszystko zmieniłam kardiologa i wyszło mi to na dobre. Zofia.

Zofia.

Pan Dr Białas wydaje się być kompetentny, jednak w moim przypadku radykalnie się pomylił. Zbagatelizował moje dolegliwości i wysłał do psychologa. Po zmianie kardiologa okazało się iż mam niewielką wadę serca wynikającą z pewnego zespołu wad wrodzonych, typową dla tej choroby. Czemu również Pan Dr wcześniej zaprzeczył. Najgorsze jednak było to jak mnie potraktował. Zwyzywał, obraził, poniżył, uznał za chorego psychicznie nie mając do tego żadnych podstaw. Kazał podać lek nie informując mnie przedtem co to za lek i na co. Okazało się że mam pewne przeciwwskazania co do przyjmowania ...

Najgorsze jednak było to jak mnie potraktował. Zwyzywał, obraził, poniżył, uznał za chorego psychicznie nie mając do tego żadnych podstaw. Kazał podać lek nie informując mnie przedtem co to za lek i na co. Okazało się że mam pewne przeciwwskazania co do przyjmowania tego leku. A więc zachowanie naganne. Zdecydowanie odradzam.