lekarz Krzysztof Bielicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Świetny lekarz. Prowadził mnie od początku powstania CORFAMEDU. Zawsze kompetentny. Panie doktorze - tęsknimy.

Świetny lekarz. Prowadził mnie od początku powstania CORFAMEDU.
Zawsze kompetentny.
Panie doktorze - tęsknimy.

U p.dr Bielickiego jestem od 2005r raz w roku na badaniach kontrolnych. Pod jego czujnym okiem przeszłam fazę menopauzy bez sensacji i hormonów. Szkoda, że od tego roku już go nie ma w CORFAMEDZIE. Jest na bezterminowym urlopie. Przekazał mnie pod opiekę p.dr Ducze rownie miłej i sympatycznej jak on sam.

Pełen profesjonalizm. Szkoda tylko,że zawsze trzeba czekać min. 30min. Mimo umówionej godz. Zdaję sobie sprawę,że są sytuacje awaryjne (mam na myśli kobiety ciężarne-sama wchodziłam bez umawiania jak coś się działo w trakcie ciąży) więc teraz cierpliwie czekam. A wcześniej telefon do corfamedu z pytaniem czy jest "poślizg" i nie jadę na wariata. Mimo to polecam.

Lekarz godny polecenia, nie spotkałam się z większym profesjonalizmem i zaangażowaniem w swoją pracę. Uczęszczam do tego lekarza od ponad 10 lat, prowadził moje dwie ciąże,które niestety nie przebiegały pomyślnie ale dzięki pomocy Pana doktora wszystko skończyło się bardzo dobrze.

Rewelacyjny lekarz! Najlepszy z jakim do tej pory sie spotkalam... prowadzil moja pierwsza ciaze . Jest kompetentny, mily i odpowiada nawet na najglupsze pytania wystraszonej pacjentki :)

Muszę przyznać,że jestem bardzo zadowolona z wizyty. Delikatny, miły, dużo czasu poświęca na odpowiedzi. POLECAM

Pan doktor prowadzil moja ciaze. Urodzilam zdrowe dziecko. Dodam ze ciaza nie obyla sie niestety bez komplikacji. Ale wszystko skonczylo sie dobrze dzieki odpowiednej wiedzy Pana Doktora. Polecam.A wogole ogolnie dobra jest ta prywatna przychodnia w ktorej przyjmuje ten lekarz.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Dokładnie tłumaczy na czym polega problem. Proponuje różne rozwiązania. Niczego nie narzuca. Delikatny. Profesjonalista.

Świetny lekarz prowadził moją ciążę.Urodzilam zdrowego synka:)

Świetny lekarz prowadził moją ciążę.Urodzilam zdrowego synka:)

Polecam. Ankieta mówi sama za siebie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Polecam. Ankieta mówi sama za siebie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,