Krzysztof Bielicki

prawdą jest, iż wykształcenie nie idzie w parze z wychowaniem .Nie polecam- chamski lekarzyna ,nikomu nie życzę takiego potraktowania jakiego doznałem ze strony Pana Bielickiego .

W życiu nikt tak mnie zle nie potraktował. Zachowanie tego pana pozostawia wiele do życzenia... Lecze sie w różnych szpitalach i mam porównanie. Nie chciałam jakiegoś specjalnego taktowania ,bo wiem że są inni pacjenci na oddziale. Ale chociaż to minimum kultury w stosunku do pacjenta sie należy.....

Fachowiec; rzeczowy, stanowczy, ale i żartować potrafi...Skutecznie i szybko pomógł mi zwalczyć moją dolegliwość, która teraz jest tylko wspomnieniem..Polecam!!!

Polecam Pana doktora chirurga jest wymagający wobec personelu, robił mi trzy operacje 5 lat wstecz i rok temu na przepukline po operacyjną.Osobiście jestem bardzo zadowolona,wytłumaczy co jest co bedzie pooperacji. Na wizytach chorych bardzo dokładnie dopytuje co się dzieje jak się czuje,to dotyczy wszystkich chorych na sali.

Bardzo dobry lekarz Jestem po operacji tarczycy i jestem zadowolona.Jest miły i ma podejście do pacjenta.Dokładny i poświęca tyle czasu ile trzeba, nie pozbywa pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania. Godny zaufania naprawde polecam wspaniały chirurg i operator!!!

Dobry lekarz, bardzo miły, dokładny. Potrafił mi doradzić. 01.07.2013r. przeszłam operacje, a dziś czuje się jak bym jej nie miała. Nawet dużego śladu po operacji nie mam. Nie słuchać innych ludzi najlepiej przekonać się na własnej skórze. Bardzo polecam dr. Bielickiego:)

Ordynator chirurgii w Koninie-nieporozumienie. Ham i prostak jakiego jeszcze nie spotkałem! Zarówno w stosunku do pacjenta jak i do personelu. Będąc w odwiedzinach miałem watpliwą przyjemność spotkać tego "lekarza", i zobaczyć to w jaki sposob odnosi sie do personelu i pacjentów. Jest wyjątkowym przykładem tego jaki lekarz byc NIE POWINIEN. Nie życzy nikomu zeby na niego trafił. Mysle,ze dyrektor tego szpitala coś powinien z nim zrobić. Osobiście wywalilbym go natychmiast ale degradację ze stanowiska ordynatora to minimum jakie dyrekcja powinna jak najszybciej zrobić dla dobra pacjentów i szpitala!!!

Dobry chirurg, dokładny i zna sie na rzeczy. Pewnie postawił diagnoze. Już 3 lata po operacji i czuje się jak nowo narodzony.

Mam problem z oceną p.Bielickiego.Często szokowało mnie jego anty sympatyczne zachowanie i odzywki do pacjentow.W zależności od chumoru:(Dziwny lekarz?!