dr n. med. Krzysztof Bik

Jestem byłym pacjentem doktora (19 lat temu składał mi udo po złamaniu z przemieszczeniem, a 18 lat temu składał mi także uda i leczył po wypadku komunikacyjnym - wszystko w CZMP) i uważam, że te złe opinie to bzdury. Na max'a kompetentny człowiek. Mistrz w swojej dziedzinie. Będąc nastolatkiem i oceniając teraz z perspektywy człowieka dorosłego uważam, że potrafi znaleźć kontakt i bardzo fajnie porozmawiać z młodym człowiekiem oraz do niego dotrzeć. Ponadto na ortopedii zna się ponad przeciętnie, gdyż po wypadku jakiego doznałem złamania były już dużo bardziej skomplikowane. ...

Na max'a kompetentny człowiek. Mistrz w swojej dziedzinie.
Jak dla mnie PRZEKOZAK. Osobiście zawdzięczam mu życie, oraz to, że normalnie chodzę i funkcjonuje. A jestem rekordzistą podobno na ów czas kiedy byłem leczony, bo w ciągu roku połamane miałem 3 razy udo. Dodam także, że wyleczył mojego kuzyna(z polecenia), który miał ból biodra, a inni ortopedzi nic nie mogli się dopatrzeć i zdiagnozować. On spojrzał na zdjęcie RTG i od razu zauważył jakąś narośl, którą usunął i wszystko wróciło do normy.
POLECAM BEZAPELACYJNIE I DO SAMEGO KOŃCA.
PS. Jeżeli to doktor będzie kiedyś przypadkiem czytał SZACUNEK prze ogromny dla Pańskiej osoby i jeszcze raz dziękuje.

Pan Doktor jest wzorem zarówno jako człowiek jak i zawodowy profesjonalista. Tylko dzięki jego zaangażowaniu (nawet w logistykę operacji) i umiejętnościom, mój syn ma nogę i to sprawną. Na pogotowiu nawet nie zauważyli na rentgenowskim zdjęciu, że ma oderwana rzepkę i władowali w gips. Poświęcał też swój czas (nawet w późnych godzinach) po operacji w czasie trudnej i bolesnej rehabilitacji. Na bieżąco też informował co trzeba robić, dlaczego i jakie mogą być zagrożenia. Będę wdzięczny Panu Doktorowi do końca swego życia.

Pan Doktor jest wzorem zarówno jako człowiek jak i zawodowy profesjonalista.

Do doktora chodzę ze swoją córką od 2 miesiąca życia. Najpierw leczyłyśmy się na dysplazje bioder i byłam bardzo zadowolona z leczenia, niestety pan doktor tak się skupił na biodrach, że nie zauważył defektu stóp córki. Dopiero gdy zwróciłam uwagę, że córka zgina stopy do środka podjął się ich leczenia (to było gdy córka miała już 4miesiące) Trochę mam żal do pana doktora, że na pierwszej wizycie nie przepadał córki całościowo tylko skupił się na biodrach. Na szczęście późniejsze leczenie stóp również poszło bardzo sprawnie i nie mam żadnych zarzutów co do pana doktora. Ogólnie uważam, że jest dobrym specjalistą, tylko wizyta trwa zbyt szybko i jest zbyt rutynowa

Lekarz bardzo dobry gorzej z czasem oraz z dostaniem sie i umowieniem na wizyte

Lekarz bardzo dobry gorzej z czasem oraz z dostaniem sie i umowieniem na wizyte

Usunięcie chrzęstniaka , uzupełnienie ubytku kostnego i szycie -wszystko na 5!BRAVO!

nie zgadzam się z opiniami na temat p.Krzysztofa. Gdyby nie on ja nigdy bym nie stanęła na nogi. a co do matki, która wbiła swoje dziecko w buty ortopedyczne- serdecznie gratuluje pomysłu spaprania nóg dziecku. wystarczą zwykłe buty z usztywnioną piętą a nie jakieś modne bez pięty lub klapki do chodzenia po domu. dr. Bik jest bardzo dobrym ortopedą godnym polecenia i zaufania mimo, że może wizyty nie trwają zbyt długo są napewno specjalistyczne.

Najlepszy lekarz na świecie , wyleczył moje dziecko .

Najlepszy lekarz na świecie , wyleczył moje dziecko .

bardzo kiepski ortopeda . W swoim gabinecie na ul. Piotrkowskiej ma biurko ,komputer i krzesło. Dla pacjenta ma dosłownie 5 minut i następny pacjent.Moją córkę zbadał bez używania jakiegokolwiek sprzętu, stawiając ją pod ścianą i stwierdził, że wszystko jest w porządku, wystarczy że będzie chodziła z kijem i postawa sama jej się skoryguje. Lepiej omijać go z daleka

dziwię się ze ten pan dr ma tyle pozytywnych opinii byliśmy u niego z naszym synkiem na wizycie prywatnej - polecila nam go 1 pani dr wizyta trwała max 10 min lekarz stwierdził że dziecko jest zdrowe ze kiedyś w przyszlosci mam z nim chodzić na basen.. na moje sugestie ze mały bardzo dziwnie stawia nózki, ewidentnie ma problemy z bieganiem, że nasza pani pediatra widzi "gołym okiem" ze coś jest nie tak - po prostu potraktował mnie jak przewrażliwioną matkę.. m-c później poszliśmy do innego ortopedy, okazalo się ze ...

dziwię się ze ten pan dr ma tyle pozytywnych opinii
wizyta trwała max 10 min
m-c później poszliśmy do innego ortopedy, okazalo się ze synek musi nosić buty ortopedyczne, ma koślawość kolan i pięt, ponadto cos tam z biodrami...
uważam że wizyta u tego pana była wyrzuceniem pieniędzy w błoto, gdybyśmy się posłuchali wada u naszego synka by postępowała!!

Super diagnozuje stawy biodrowe u dzieci.Wyleczyl moja corke bez operacji.Rewelacja polecam wszystkim wykonanie u niego usg stawow biodrowych dzieci.Bardzo mily kompetentny moze troche za malo poswieca czasu pacjetowi ale trudno sie dziwic jak przyjezdzaja do niego tlumy ludzi