lekarz Krzysztof Błachowiak

Flebolog

Witam, Dnia 1.10.2014 miałam wykonany zabieg usunięcia żylaków lewej nogi. Zabieg został wykonany Moim zdaniem przez perfekcyjnego specjalistę lekarza Dr Błachowiaka Opieka przez Pana Doktora nad pacjentem na najwyższym poziomie!! Zabieg przebiegł bez zadnych komplikacji,obecnie rekonwalescencja przebiega bez jakichkolwiek problemów, wizyty kontrolne w przyjaznej i miłej atmosferze - zawsze Pan Doktor wszystko jasno i spokojnie tłumaczy pacjentowi. Pobyt w klinice Endomedical również wspominam bardzo mile , przyjazna atmosfera i opieka na "6" SUPER lekarz godny polecenia!! Niestety ale nie ma skali ocen jaką bym mogła dać Panu Doktorowi.... :) Wszystkie ...

Witam,
Dnia 1.10.2014 miałam wykonany zabieg usunięcia żylaków lewej nogi.
Wszystkie pozytywne oceny Doktora na portalu internetowym są w pełni zasłużone!!
Panie Doktorze DZIĘKUJE BARDZO i pozdrawiam serdecznie!!!

Miałam wykonana operacje kilka dni temu przez dr.Krzysztofa Blachowiaka jestem bardzo zadowolona z wykonanej operacji podejścia doktora indywidualnie do mojego przypadku. Bardzo długo szukałam lekarza,który będzie mi pomocny odwiedzilam kilku chirurgów w Poznaniu,którzy proponowali mi operacje za duże pieniądze a dokładnie nie wiedzieli co mi dolega i jak wyleczyć zylaki. Dopiero dr.krzysztof blachowiak okazał się najlepszy z pośród tylu lekarzy i wykonał mi zabieg po,którym jestem szczęśliwa bo wreszcie nie mam zylakow i nie ma nic piekniejszego jak życie bez nich na nogach:) jestem zadowolona,ze trafiłam i wybrałam tego lekarza,który tak kompetetnie mnie potraktował i jest uczciwy i z czystym sumieniem mogę polecić go innym ludzia,którzy szukają lekarza i nie wiedza co maja zrobić ze swoimi zylakami i jakimi skutecznymi metodami je leczyć. Od takich osób jak dr.krzysztof blachowiak inni mogą się tylko uczyć. Jestem wdzięczna za wykonana operacje i leczenie mojej niewydolności zylnej.

Zabieg usunięcia żylaków miałam w listopadzie. Dziś po nim już nie ma prawie śladu.Mam jednak świadomość,że po jakimś czasie znów mogą pojawić się nowe. To jest zapisane w moich genach, no i wiek też robi swoje. Wtedy znów pojawię się u Pana doktora.Jest to nie tylko dobry fachowiec, ale też dobry człowiek:) K. Adamiak

K. Adamiak

Uprzejmy, kompetentny dr. Godny polecenia. Szukam informacji - gdzie dr Błachowiak wykonuje zabiegi operacyjne? Z jakim szpitalem jest związany?

Rewelacja. Przede wszystkim kompetentny. Tłumaczy i dokładnie wyjaśnia. W moim przypadku wyraźnie było widać, że dobrał metodę opreacji żylaków najlepszą dla mnie a nie dla swojej kieszeni. Rzadko spotyka się takich lekarzy.

hmm oceny rewelacyjne ale od pacjentów za kasę niech ktoś napisze o wizycie w poradni chirurgicznej na Lutyckiej albo oddziale chirurgicznym w szpitalu pacjenta gdzieś

hmm oceny rewelacyjne ale od pacjentów za kasę
w szpitalu pacjenta gdzieś

Doktor Błachowiak to bardzo kompetentny specjalista o nienagannej kulturze osobistej i taktownym podejściu do pacjenta. Profesjonalista w swojej dziedzinie, przy tym troskliwy i przesympatyczny. Wizyta u doktora Błachowiaka to nie wyścig z czasem, że za drzwiami czeka kolejny pacjent, ale bardzo rzeczowe i cierpliwe odpowiedzi na zadawane pytania. Wychodząc od doktora moje wątpliwości i obawy były w pełni rozwjane dzięki wytłumaczeniu możliwości usunięcia żylaka i etapów leczenia. Ja zdecydowałam się po pierwszej wizycie na operację chirurgiczną chorej żyły (refluks) i to była bardzo dobra decyzja. Operacje miałam 28 czerwca 2011 i dzisiaj mija 3 tydzień po i jestem bardzo zadowolona gdyż wszystko goi się bardzo szybko. Nacięcia, które mam są mikroskopijne i niedługo po nich pozostaną wspomnienia. Klinika w której doktor Błachowiak przeprowadził zabieg posiada naprawdę wysoki standard usług. Obsługa medyczna jak i personelu bardzo miła i fachowa. Zarówno przed operacją jak i po doktor nigdy nie odmówił porady telefonicznej, co jest bardzo miłe.
Mogłabym pisać bez końca same superlatywy o doktorze Błachowiaku, ale jedno jest pewne, że to najlepszy specjalista w tej dziedzinie (a miałam do czynienia z kilkoma flebologami), którego z czystym sumieniem polecam każdemu.
Pozdrawiam Sylwia M.

Dr Błachowiak bez wątpienia przoduje w hierarchii lekarzy chirurgów, flebologów. Zawdzięcza to nie tylko sympatycznej postawie i rzetelności, ale przede wszystkim imponuje ogromem wiedzy w dziedzinie, jaką się zajmuje! Rozpoczęłam leczenie u dr Błachowiaka w zeszłym roku ze względu na obecność żylaków kończyn dolnych. Pan Doktor wyleczył mnie do tego stopnia, że obecnie mogę wykonywać wszystkie czynności ruchowe, uprawiać sport i czuję się komfortowo. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła pójść do innego lekarza, ponieważ ten jest zdecydowanie najlepszy!!! Zadowolona pacjentka

Zadowolona pacjentka

Miałam zaplanowaną operacje u p. dr Błachowiaka - opieka i atmosfera podczas pobytu w Klinice fantastyczna, dopracowany każdy szczegół - REWELACJA. Polecam i dziękuję, ze miałam okazję leczyć się u takiego profesjonalisty Mariola B.