prof. dr hab. n. med. Krzysztof Błaszyk

Kardiolog

Serdecznie dziękuję profesorowi K. Błaszyk za wykonanie krio ablacji ! Zabieg przebiegał spokojnie , bezboleśnie i skutecznie o tym świadczy poprawa mojego oddychania i mała reakcja na bardzo słaby wysiłek . Profesor Błaszyk to nie tylko bardzo dobry i z powołania kardiolog ale również wspaniały człowiek poświęcający wiele czasu swoim pacjentom, przygotowuje plbardzo zrozumiale i dokładnie ich do zabiegu . Po takich wykładach trudno mieć obawy i i wątpliwości jest tylko zaufanie do profesora że zabieg będzie skuteczny ! DZiĘKUJĘ .

Lekarz nie chciał mnie przyjąć na wizytę bo jestem w ósmym miesiącu ciąży. Na szczęście ktoś inny zechciał mnie przyjąć, osoba, która nie bała się podjąć ciężarnej. Okazało się, że to początek zapalenia oskrzeli.

Dokładnie wszystko wyjaśni. Wnikliwy, analizuje wszystkie wyniki i komentuje. Ogólnie bardzo wysoki poziom.

Najlepszy lekarz, jakiego poznałam. Bardzo dobrze tłumaczy, potrafi w sposób przystępny opowiedzieć o chorobie. Bardzo serdecznie polecam.

Doc.dr.med. Krzysztof Błaszyk jest wspaniałym lekarzem .Poświęca dużo czasu pacjentowi ,tłumacząc mu rozpoznanie i sposób przebiegu leczenia.Jest lekarzem jakiego opisuje Profesor Andrzej Szczeklik w swoich książkach.

Jestem zachwycona podejściem doktora do chorego człowieka, sposobem prowadzenia rozmowy z przestraszonym zazwyczaj pacjentem. Kompetentny, spokojnie i w prostych słowach tłumaczy wszystko od a-z.Zyję trochę na tym świecie i dawno się nie spotkałam z taka rzeczowością i życzliwością u lekarza w państwowym szpitalu.

Witam. Jestem po zabiegu ablacji wykonanej przez dr Błaszyka. Jestem bardzo zadowolona. Super lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, zabieg wykonany profesjonalnie. Polecam, to bardzo dobry specjalista.

myślałam,że tacy ludzie już nie istnieją a jednak sie myliłam:)dr.Błaszyk jest tego dowodem.dziękuję:)

Tak wspaniałego lekarza szybko się nie znajdzie, bardzo kompetentny umie pacjentowi przedstawić tłumaczyć chorobę i metody leczenia że przed zabiegiem nie ma lęku Wspaniały lekarz szybko drugiego takiego się nie znajdzie, bardzo kompetentny,przystępny, umie wspaniale wytłumaczyć przebieg zabiegu daje przykłady że pojęcia medyczne są bardzo zrozumiale, i idąc na zabieg nie ma lęku " co oni bedą mi robić? Stwierdzam LEKARZ z powołania.Polecam.

Bardzo dobry lekarz, wyleczył mnie z choroby.dzięki niemmu jestem ZDROWA!

Bardzo dobry lekarz, wyleczył mnie z choroby.dzięki niemmu jestem ZDROWA!